vianočné filmy na Netflixe
Instagram/sofiasjul, Instagram/honey.hornee.movie.reviews

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vianoce sú tu o pár dní a ty možno ešte nie si naladená na sviatočnú vlnu. Ak ti nepomáha ani pečenie, zdobenie stromčeka či koledy, predstavíme ti najnovšie a najkrajšie vianočné filmy, ktoré sa na Netflixe určite oplatí vidieť. Tieto ťa určite očaria a spravia úžasnú atmosféru.

Verím na Santu

Čo iné, ako romantické komédie ťa dokážu naladiť na vianočnú atmosféru? Ako prvý ti predstavíme film Verím na Santu, ktorý mal premiéru iba tento rok.

Lisa neznáša Vianoce, no zaľúbi sa do Toma, ktorý je sviatkami posadnutý a dokonca verí, že Santa nosí darčeky. Zistí to však až po piatom mesiaci spoločného randenia. Ako táto šialená romantická komédia podľa teba dopadne? Pozrieť si to môžeš na Netflixe.

Vianoce na spadnutie

Tak trošku klišéovitá vianočná romantická komédia Vianoce na spadnutie ťa určite dostane do kolien. V hlavnej úlohe po dlhšom čase uvidíš Lindsay Lohan, ktorá si prešla ťažkým životným osudom.

Rozmaznaná dedička hotela sa zasnúbi s bohatým priateľom v horách tesne pred Vianocami. Nešťastne však spadne z útesu a prebudí sa v nemocnici. Po prebudení sa zistí, že stratila pamäť a ocitne sa v starostlivosti sympatického majiteľa lacnej ubytovne. Čo myslíš, vráti sa potom ešte k snúbencovi?

Vianoce na spadnutie
zdroj: Instagram/sofiasjul

Vianoce s tebou

Podobne klišéovitá romantika ťa počká vo filme Vianoce s tebou. Popová hviezda Angelina má pocit, že jej kariéra stagnuje a vyhorela. Uteká tak splniť želanie mladému fanúšikovi v New Yorku, kde nájde inšpiráciu na oživenie svojej hudby a šancu na osudovú lásku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife