Keď končí január, začína február a to znamená len jediné: Valentín. Tieto romantické filmy si musíš pozrieť ešte pred daným sviatkom, pretože ťa dokonale rozcítia a budeš chcieť zažiť to, čo hlavné hrdinky.

Všetkým chalanom, ktorých som milovala

Ak si v minulosti písala listy, ktoré si chcela odoslať chalanom, tento film si určite pozri. Krásny, jednoduchý a romantický film o prvej láske. 12. februára vychádza tretia časť, ktorú taktiež nemôžeš vynechať.

Na vine sú hviezdy

Dojemný film plný lásky a chorôb. Hlavná hrdinka bojuje s rakovinou a počas chodenia do podpornej skupiny sa zamiluje do chlapca, ktorý má rovnaký problém. Tento film ti zmení život, pretože ti ukáže, že láska je najdôležitejšia zo všetkého.

Zápisník jednej lásky

Ak máš sklon pri filmoch plakať, nemala by si tento film pozerať. Smutný a romantický film o tom, čo všetko si musí človek vytrpieť pre pravú lásku. Keď sa však nevzdáva, všetko je možné.

Pýcha a predsudok

Klasika, ktorú určite poznáš. Ak nie, film si okamžite pozri. Keď si ho už videla, pred Valentínom si ho daj znovu. Možno ti otvorí oči a pochopíš, že vo vzťahu ego, pýcha a ani predsudky nemajú miesto. Láska je proste láska.

Láska stojí za všetko

Hlavná hrdinka tohto filmu veľa číta. Nie preto, že by ju to extrémne bavilo, no preto, pretože nič iné ani nemôže. Jej imunita je slabá a tak musí byť zavretá doma. Všetko sa začne meniť, keď sa do domu oproti nasťahuje nová rodina. Madeline sa zamiluje do ich syna a zisťuje, že celý život bola v omyle.

Hlavne bez záväzkov

Romantická komédia o tom, že aj priateľstvo s výhodami môže skončiť niekedy inak, než zlomeným srdcom. Ak si raz takéto priateľstvo vyskúšala, rozhodne si film pozri. Dodá ti nádej, že každý si zaslúži lásku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.