David Key a exfarmár Minh

Známy spevák a influencer David Key v poslednej dobe šokuje fanúšikov čoraz viac. Tí ale nie sú veľmi nadšení. Po turbulentnom období neustálych rozchodoch a opätovnému dávaniu si ďalších šancí sa dal znovu dokopy s exfarmárom Minhom. A nielen to. Ešte sa aj zasnúbili, o čom exkluzívne pre odzadu prehovoril samotný David. 

Myslel si, že je čas venovať sa sebe

To, že sa dali dokopy, oznámili len na začiatku tohto roka. Pár mesiacov potom však v ich vzťahu nastali problémy. Rozišli sa, potom si dali ďalšiu šancu a takto sa to opakovalo niekoľkokrát. Teda, až do toho posledného konca pred dvoma mesiacmi, kedy to na Instagrame Davida Keya tentokrát vyzeralo vážne a zdalo sa, že s Minhom sa už znovu dokopy nedá.

„Po našom rozchode som myslel, že je čas sa venovať už len sebe a cítil som prázdno, čo je normálne. Je pravda že sme sa rozchádzali a schádzali a hádali a bolo to zlé, avšak po dvoch mesiacoch od seba, keď už som si myslel že v mojom živote nebude mať miesto, mi zavolal o tretej ráno, že kde som a že ide po mňa. Popravde som neváhal ani sekundu, zbalil ma do auta a odviezol domov,“ priznal známy spevák.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Radovan David Kúdelka (@davidkeyofficial)

Je im jedno, čo si myslia ľudia

To, že si dali ďalšiu šancu, zatiaľ držali v súkromí. Preto fanúšikov prekvapilo, keď David s Minhom zverejnil fotku na svojom profile. Príjemných reakcií sa však od nich nedočkali.

„Nečudujem sa po tých rozchodoch a hádkach. Ale je to nás život. Tí čo to hejtujú, tiež nemusia mať úžasný vzťah, ale som rád, že budú mať možnosť vidieť, ako sa dá z toxického vzťahu spraviť love story na celý život,“ uviedol David Key.

Ako ho exfarmár Minh požiadal o ruku a akú novinku pre nás chystajú?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory