David Key a Minh
Instagram/minh_mnh02/davidkeyofficial

Spevák David Key už tento víkend odpáli veľkolepú narodeninovú párty. Na túto počesť dokonca spolu so svojím priateľom zmenili imidž. Na Instagrame zverejnil ich spoločný záber a takisto video s novým účesom. Pozri, ako spolu žiaria.

Key chystá už túto sobotu – prvého apríla šou v podobe narodeninového koncertu, kde vystúpi aj raper Ego. „Ľudia, bude to naozaj v mega, mega veľkom štýle a strašne sa na to teším, pretože po dlhej dobe budem stáť na pódiu,“ povedal David.

Pozri, ako sa spolu s priateľom Minhom na túto akciu nachystali.

David Key a Minh zmenili imidž

David tvorí pár s Minhom, ktorého diváci poznajú z Farmy. A aj keď si už prešli pár krízami vo vzťahu, sú spolu opäť šťastní. Kvôli oslave dokonca obaja zmenili imidž a spoločne zavítali ku kaderníkovi. V príbehu to na svojom Instagrame zdieľal práve spevák, ktorý sa pochválil ich novými extravagantnými účesmi.

„Ja som akurát prišiel od môjho barbera z Nitry a takéto nadupané vlásky mi urobil,“ potešil sa. David si dal totižto svoje vlasy nafarbiť na zeleno a ako sám povedal, je to predzvesť toho, aký outfit bude mať na svojej oslave.

Okrem neho zmenil účes aj jeho priateľ Minh, ktorý má momentálne červené vlasy. Ak chceš vidieť dvojicu z ich novými účesmi klikni SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News