David Key a Minh Nguyen Anh

Rozmysleli si rozchod alebo je to len veľká náhoda? Len pred pár dňami šokoval exfarmár Minh Nguyen Anh svojich fanúšikov správou o tom, že je znova single. Jeho (v tom čase) už expartner, spevák David Key, ostal z tejto správy sám prekvapený. Najnovšie to podľa ich príspevkov na sociálnych sieťach vyzerá tak, že spolu opäť trávia čas.

Ich vzťah je ako jedna telenovela. Len začiatkom roka prekvapili správou o tom, že sa po pár týždňovej známosti dali dokopy, onedlho už riešili prvú krízu s údajnou neverou. Svoju lásku následne chceli potvrdiť spoločnou skladbou, ktorú vydali na sviatok zamilovaných – opísali ju ako ich „valentínsky rozchod“.

„Ale pozor, rozchod iba od negatív, ktoré sa udiali, inak sme spolu šťastní a nikto nám to nepokazí,“ znelo vtedy v popise. O pár týždňov ho už však skutočne ohlásili.

David Key a Minh z Farmy
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

David Key ostal v šoku

„Oznamujem, som opäť single,“ napísal Minh na Instagrame, čím šokoval fanúšikov. O tom, že sa medzi nimi niečo deje, nasvedčoval aj fakt, že si David vymazal z profilu ich spoločné fotografie.

Dôvod a ani iné detaily však známe neboli. Teraz však prekvapili najnovšími fotkami na sociálnych sieťach.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News