Photo by Gabriel Bastelli from Pexels.com

Ak si myslíš, že naozaj potrebuješ toho muža, s ktorým spíš, mýliš sa. Ak si naozaj myslíš, že si šťastná, keď sa s ním vyspíš a potom nadránom odídeš, mýliš sa.

Ak si myslíš, že naozaj nájdeš šťastie, keď v tom budeš pokračovať, mýliš sa. Drahá žena, ty nepotrebuješ niekoho, kto s tebou zaobchádza ako s bábikou. Si viac, ako len niekoho hračka. Nezaslúžiš si, aby ťa niekto využíval. Z chabých hier a využívania si už vyrástla.

Každú noc, zakaždým, keď pri niekom spíš a myslíš si, že to bude dobré, sa vzďaľuješ sama sebe. Popieraš všetko, čo je v tebe a myslíš si, že takto nájdeš pravú lásku. Zakaždým, keď to znovu urobíš, podliezaš svoje hodnoty, dávaš ich nižšie a nižšie.

Ty nepotrebuješ milenca, ty potrebuješ niekoho, kto by ti ukázal pravý význam lásky. Potrebuješ milujúceho partnera, pre ktorého budeš všetko. Aj keď to možno zo začiatku nebude ideálne, zvládnete to. Potrebuješ niekoho, pre koho budeš domovom. Kto sa k tebe bude vždy s láskou vracať a kto bude mať oči (a srdce) len pre teba.

Tento muž ti dá všetko, čo ty teraz hľadáš v posteli niekoho iného. Naozaj to nie je správne, pretože keď budeš pripravená, ten pravý sa objaví. Nezáleží na tom, ako bude vyzerať, ale ako ťa bude ľúbiť.

Ak si nahováraš, že ťa ten chvíľkový moment šťastia vylieči, mýliš sa. Hojiť rany niečím, čo je pod tvoju úroveň, nie je pre teba.

View this post on Instagram

All winter mood

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Potrebuješ niekoho, kto by od teba ráno neodišiel. Potrebuješ niekoho, od koho by si ani ty nemusela odchádzať. Potrebuješ niekoho, kto ti ráno urobí palacinky do postele a kávu tak, ako ju máš rada. Potrebuješ muža, ktorý si bude stáť za tým, že mu stačí len jedna žena a práve ty budeš pre neho jediná.

Potrebuješ niekoho, pri kom sa budeš cítiť sebavedomo a krásne.

Mysli na to, keď sa budeš cítiť prázdna, keď budeš hľadať lásku, zatiaľ čo budeš sedieť na posteli niekoho iného.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating