Baran:

Tvoje zlomené srdce sa ešte nezahojilo preto, pretože stále dúfaš, že príde tvoje bývalý a dáte sa dokopy. Musíš si však uvedomiť, že ľudia sa menia a príde niekto iný a lepší.

Býk: 

Tvoje srdce sa ešte nezahojilo preto, pretože stále myslíš na tie krásne spomienky, ktoré si s bývalým priateľom prežila a dávaš do úzadia tie zlé. Ale musíš vedieť, že niektoré vzťahy sú len dočasné a treba sa posunúť ďalej.

Blíženci:

Nemáš vyliečené srdce, pretože stále liečiš srdce iným zlomeným ľudom, namiesto toho, aby si sa skutočne vyliečila z rozchodu ty.

Rak: 

Tvoje srdce ešte stále nie je zahojené, pretože si sa neodvážila prejsť svoju zónu komfortu od posledného rozchodu. Zostala si stáť na mieste.

Lev:

Tvoje srdce sa ešte nezahojí, pretože stále nevieš, čo si urobila zle. Musíš prísť na svoje chyby, analyzovať ich, napraviť správanie a prevziať zodpovednosť.

Panna:

Tvoje srdce sa ešte neucelilo, pretože nemôžeš prestať myslieť na tie veci, ktoré si urobila zle. No uvedom si, že si človek, ktorý robí chyby a je to prirodzené.

Váhy: 

Srdce, ktoré máš zlomené, sa ešte nevylieči, pretože netráviš dostatok času osamote. Neustále si v spoločnosti iných ľudí, pretože si vystrašená zo samoty a tak nemôžeš premýšľať nad vyliečením tvojho srdca.

Škorpión:

Tvoje srdce sa ešte nevyliečilo, pretože si klamala všetkých naokolo, že si úplne vyliečená ale najhoršie je, že si klamala aj sama pred sebou. Priznaj si pravdu a snaž sa pochopiť, prečo máš pocity také, aké máš.

Strelec: 

Tvoje srdce sa ešte nezahojilo, pretože si utekala od problémov. Uvedom si, že to nič nevyrieši a radšej ich vyrieš sama.

Kozorožec:

Tvoje zlomené srdce sa nevyliečilo, pretože si príliš hrdá na to, aby si si priznala, že máš zlomené srdce. Niekedy je však lepšie nechať hrdosť bokom a skúsiť sa zamerať na to, aby si odstránila negatívne veci- tak aj zlomené srdce.

Vodnár:

Srdce, ktoré máš zlomené, nemáš vyliečené, pretože sa sama seba pýtaš prečo. Prečo tvoj vzťah skončil. A dokým nenájdeš odpoveď, nebude to v pohode.

Ryby: 

Tvoje zlomené srdce sa nevyliečilo, pretože si očakávala stále viac, ako ti dával osud a potom prišla zrada z lásky. Liečenie zlomeného srdca trvá dlhšie, tak si nechaj čas.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.