instagram/couplegoals

Začnime hneď jednou pravdou: dokonalosť neexistuje. Teda, neexistuje žiadna poučka ani jednotná mierka, ktorým by sme určili, či niečo alebo niekto môže byť „dokonalý“. Každý toto slovo vníma inak, každému sa pred očami ukáže iná vec. A najmä, ak ide o vzťahy a partnera. Všetci totiž potrebujeme v láske inú dokonalosť.

Keď sa opýtaš muža, ako si predstavuje dokonalú partnerku, môžeš očakávať tie najrôznejšie odpovede. Či už sa budú týkať jej výzoru, správania, povahy, činov… ale sú veci, ktoré rozhodne každý jeden označí za perfektné. A pritom sú to maličkosti, ktoré robia vzťah z jej strany oveľa krajším.

Dokonalá priateľka vždy stojí pri svojom partnerovi a podporuje ho v jeho cieľoch. Je tu pre neho, keď sa potrebuje vyspovedať, i keď to nahlas neprizná.

Dokonalá partnerka mu pripraví večeru, keď vie, že 12 hodín pracoval, aby sa mali obaja lepšie. Pochváli ho, keď sa mu niečo podarí, ale aj skritizuje, ak je potreba. Veď je to pre jeho dobro. Vie, ako ho má potešiť a nerobí to preto, aby jej niečo vracal späť.

Pre mužov je dokonalá tá, ktorá sa správa ako dáma v spoločnosti. Tá, ktorá sa neuráža pre blbosti, ale vie sa zasmiať aj sama na sebe. K ľuďom sa správa láskavo, no nenechá si skákať po hlave. Má v sebe ženskú silu a vie si poradiť. Dá si burger, keď má chuť a nehovorí, že jej nič nie je, keď obaja vedia, že je.

Je to tá, ktorá ho z lásky pohladí, keď si hlavu zloží do jej lona. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating