Dobrí muži

Každá žena by chcela mať po svojom boku skvelého partnera, no väčšina z nich skončí s grázlom, ktorému po rozchode nevie prísť na meno. Páčia sa nám zlí chlapci a potom plačeme, že nám bolo ublížené. Čo sme ale čakali? Že sa kvôli nám zázračne zmenia? V našom okolí sa pritom nachádza množstvo dobrákov, ktorí by nám dali celé svoje srdce na dlani. Ale my ich akosi vôbec nevidíme. Prečo sa nám dobrí muži vyhýbajú?

Alebo ich len nechceme vidieť? Či vieme, že sú tu pre nás, no my ich od seba vedome či nevedome odháňame? Pravda sa môže skrývať v každom smere, no faktom ostáva, že častokrát to najlepšie máme rovno pod nosom a až keď o to prídeme, pochopíme, ako veľmi nám na tom záležalo.

Z nejakého dôvodu sú tí najvernejší a najmilší muži najviac prehliadaní. A nie je to iba tým, že sú možno nesmelí na to, aby nás oslovili. Niekedy im dávame práve my ten dôvod na to, aby nás milovali iba tajne.

Môžeme si za to my, ženy

Áno, sme to my, ženy, čo dávame jasne najavo, akí muži sa nám páčia. Chceme od nich stále viac a čakáme, že naše vzťahy budú ako z filmov, kde sa najprv zaľúbime, potom prídu chvíle napätia a nakoniec veľké romantické gestá. Keď spoznáme niekoho, kto je milý v každom smere, no necítime k nemu v prvom momente vášnivú iskru, okamžite ho hádžeme do „friendzone„. A to je chyba.

Je skvelé a úžasné, keď sa ti zapáči niekto, pri kom ti okamžite horia lýtka, no to ešte neznamená, že je to človek, s ktorým si môžeš vybudovať silný a úprimný vzťah. Zamilovanie postupom času vyprchá a realita ti opäť ukáže, že to bol len ďalší nevydarený pokus. A tebe ani len nenapadne, že by za ten pokus stál niekto, kto sa ťa nesnaží dostať iba do postele.

Ale nie je to iba o tom. Čo tak uvedomenie si, že nikto nie je dokonalý a každý človek má svoje chyby? Možno aj ty patríš k ženám, ktoré utekajú od chlapa preč pri prvom náznaku niečoho, čo sa im nepozdáva. Súdiš podľa vzhľadu, majetku, prvých dojmov a nedáš šancu, aby sa ti niekto otvoril a ukázal svoje dobré srdce, ktoré by ti mohlo patriť.

Z jedného krásneho príbehu o malom princovi už dobre vieme, že dobre vidíme iba srdcom, to hlavné je očiam neviditeľné. Tak skús dať na svoje pocity, nie na to, čo sa ti na prvý pohľad nepáči. Nepozeraj na to, či ti partnera schvália kamarátky, ony jeho lásku nedostanú. Nepozeraj ani na to, či pre teba znamená istotu, pretože láska je jedno veľké dobrodružstvo.

Tak už zavri tie oči a počúvaj svoje srdce. Alebo vieš čo? Otvor ich konečne poriadne!

Pozrieť by si sa okrem toho mala aj na svoje správanie. Ak si chceš získať chlapa snov, v našom staršom článku nájdeš 4 tajné triky, ktoré muži jednoducho milujú.

Ak sa zamilujeme, chceme byť pre svojho partnera dokonalou polovičkou. Keď si však už získame jeho pozornosť a srdce, väčšinou sa prestaneme snažiť tak, ako na začiatku. V našom článku nájdeš pár zlatých pravidiel, vďaka ktorým sa naučíš byť dobrou partnerkou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating