Pár sa objíma na pláži
Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Ako zbaliť vysnívaného chlapa? Otázka, ktorú si už každá z nás v živote položila. Existujú overené triky, ktoré zaberú? Pravdou je, že klamstvom ďaleko nezájdeš. No nájde sa niekoľko vecí, ktorým muži na ženách nedokážu odolať.

Nie sú to žiadne čary, iba čisté esá v rukáve, ktoré by mala mať ich vysnívaná žena. A teraz nemyslíme tvoje nahé fotky. S nasledujúcimi tipmi si získaš každé mužské srdce!

Buď sama sebou. Vždy.

Jedna dobrá rada, ktorá zaručene funguje. Pretože nie je nič lepšie ako prirodzenosť. Sama dobre vieš, že keď sa niekto hrá na niečo, čím nie je, je to vidieť. Možno si nervózna a možno sa bojíš, že by ťa nemiloval rovnako, ako ty jeho, ak by ťa spoznal lepšie.

No práve tvoje skutočné „ja“ je to, čo ho dostane. Keď sa budeš správať spontánne a budeš hovoriť vlastné názory bez strachu, že sa mu nebudeš páčiť. Pretože, ak sa do teba nezamiluje pre tvoju osobnosť, potom ti za to nestojí.

Omamná vôňa si podmaní mužské srdce.

K tomu, aby si získala srdce muža, si môžeš dopomôcť aj niečím, s čím sa nenarodíš. Je dobre známe, že vôňa dokáže dokonale opantať naše zmysly. Preto by si pri svojom vyvolenom mala použiť aj túto našu tajnú zbraň.

Vôňa čerstvo umytých vlasov, parfum, ktorý vystihuje tvoju osobnosť a pritom je jemný tak, aby ho zaujal, no zároveň, aby ho nemal plný nos. Tomu sa nedá odolať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating