instagram.com/anyuta_rai

Chceš byť tou najkrajšou, najlepšou priateľkou, s ktorou vydrží navždy. Snažíš sa robiť všetko preto, aby bol spokojný a aby si bola spokojná vo vzťahu ty. Avšak je moderná doba a tak musíš ísť s touto dobou aj ty. 

Vzťahy sú zložitá vec, na ktorú potrebuješ veľa lásky a pevných nervov. Každá zo strán by vedela dlhé hodiny rozprávať o minulých či terajších vzťahoch, čo bolo alebo je zlé a čo naopak úžasné. Ako si však udržať muža v tejto rýchlej, príliš modernej a hlavne zlej situácii, ktorá nastala?

1. Zisti ako to vníma on

Jednou z najdôležitejších vecí je upresniť si, ako to obaja cítite. Či máte spoločné plány do budúcnosti, či sa milujete alebo je to len kamarátstvo s výhodami. Či má záujem stráviť s tebou čo najviac svojho voľného času, alebo ťa má len na varenie, upratovanie a chvíle maznania.

2. Dôveruj a nehľadaj

Moderná priateľka musí v dnešnej dobe plnej sociálnych sietí dôverovať svojmu priateľovi, potlačiť svoje myšlienky a konšpiračné teórie. Snaž sa zachovať si chladnú hlavu a rozumne a racionálne uvažuj a vyšetruj, kde bol 3 hodiny, keď sa ti neozval. Taktiež nehľadaj, nepátraj po tom, s kým si kedy písal, akej kamoške alebo známej osobnosti hodil srdiečko na fotku. Takto budeš trápiť iba seba a muži sú tak jednoduchí, že jeho odpoveď by určite bola, že sa mu páčilo auto za tou babou.

3. Žiarli zlato, nie bláznivo

Je strašne krásne, zlaté a roztomilé, keď žena žiarli, potvrdilo to už veľa mužov. Ale je to zlaté len do miery, kým nezačne vytvárať scény a falošné situácie, o ktorých sa mužovi ani nesnívalo. Nežiarli na každú ženu, na ktorú sa tvoj priateľ, muž či snúbenec pozrie.

Každý sa rád pozrie na pekný obraz, to nie je nevera ani dôvod na hádku. Skôr sa do tejto hry zapoj aj ty a spolu hodnoťte jednotlivé dievčatá alebo mužov, to čo majú oblečené. Možno sa dozvieš, aký štýl obliekania sa mu páči a ty sa budeš môcť inšpirovať.

4. Kamaráti áno

Neber mu kamarátov a čisto chlapské večery. Nechaj ho sa raz týždenne alebo aj dvakrát vyblázniť mimo tvojho dozoru a zorného poľa. Vytvorte si večer bez seba, ty s kamarátkami a on s kamarátmi. Počas toho si možno píšte pikantné správy alebo sa náhodne stretnite a flirtujte. Dodá to vzťahu novú iskru a pred jeho kamarátmi budeš strašne cool priateľka.

5. Nevrav nie, hneď na všetko

Muži vymýšľajú hlúposti a rôzne akcie, ktoré často nedávajú zmysel. Večer o desiatej si vymyslí, že sa chce ísť sánkovať alebo ťa zavolá na dovolenku a dá ti len 3o minút na zbalenie. Moderná priateľka aj napriek tomu, že na druhý deň má program, zábavu neodmietne. Nehovorím, že vždy a za každých okolností máš robiť čo tvoj priateľ povie, no občas ísť s ním a robiť niečo spontánne a podľa jeho predstáv, bude pre neho ako darček. Zažívaj s ním dobrodružstvá a adrenalín.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating