Zlomené srdce znamená zlomený mozog. Máš problém so sústredením na prácu. Máš problém s motiváciou. Máš problém rozmýšľať o niečom inom. Zlomené srdce znamená zníženú energiu. Nechce sa ti vstať z postele a neexistuje žiadny dôvod, prečo by si mala bojovať o svoje šťastie.

Zlomené srdce znamená nesplnené sľuby. Nechceš nikoho vidieť a s nikým nechceš ísť von. Máš pocit, že nie je prečo žiť a na čo sa tešiť. Myslíš si, že všetky dobré časy sú už minulosťou a už ťa nič dobre nečaká.

Zlomené srdce znamená izoláciu. Ignoruješ telefóny aj od najlepšieho priateľa, pretože skrátka nechceš hovoriť s nikým. Skrývaš sa.

Zlomené srdce znamená zmätok. Zlomené srdce znamená osamelosť. Aj keď si v miestnosti plnej ľudí, cítiš sa sama.

Zlomené srdce znamená stratu. Prestávaš hovoriť s určitými ľuďmi, ktorí sú „jeho“ ľudia a všetko, čo vás spájalo, vás už nespája.

Zlomené srdce znamená nezáujem. Nezaujíma ťa okolitý svet a život iných ľudí. Nezaujíma ťa absolútne nič. Nechceš sa pozerať ani sama na seba.

Zlomené srdce znamená skepticizmus. V nič neveríš a všetko čo počuješ, je podľa teba lož. Už ani neveríš na skutočnú lásku.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com

Zlomené srdce znamená beznádej a pocit viny. Znamená to, že máš toho všetkého už dosť.

No ani zlomené srdce neznamená koniec.

Zlomené srdce znamená nový štart. Máš čistý štít a máš veľké plány do budúcna.

Zlomené srdce znamená zmenu a nových ľudí.  Znamená aj tvoju zmenu. Nos, čo chceš, daj sa ostrihaj alebo si zmeň účes. Je čas na tvoje nové „ja“.

Zlomené srdce znamená rast. Znamená zistiť toho o sebe viac. Znamená zistiť to, čo ťa robí šťastnou a čo najviac si zaslúžiš.

Zlomené srdce znamená slobodu. Znamená to, že už nie si viazaná na osobu, s ktorou to nevyšlo. Je to tvoja šanca nájsť osobu, ktorú by si mala milovať na prvom mieste – SEBA.

zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.