Unsplash/Taisiia Stupak

Muži vyjadrujú náklonnosť inak, než ženy. Na veľké gestá a romantické vyznania lásky si príliš nepotrpia. Keď však svoju partnerku milujú, vedia jej to dokázať práve svojimi skutkami.

Vieš, čo na tebe muži najviac milujú? Do tohto sa pri tebe zamilujú.

Baran

Muži na tebe milujú to, že sa ničoho nebojíš a ideš si pevne za svojimi snami. Možno si už aj prežila veci, pri ktorých by sa mnoho ľudí vzdalo, ale ty nie. Pustila si sa do toho a zvíťazila si. Odvaha mnohým ľuďom chýba, no ty do tejto skupinky rozhodne nepatríš.

Býk

Aj keď ho nemáš v každej situácii a rozhodne nie každý deň, nechýba ti sebavedomie. Chlapi ťa za to veľmi obdivujú, pretože by si priali byť aspoň z časti takí „bezchybní“ ako ty. Tebe to až také úžasné nepríde – sebavedomie si si vybudovala postupne.

Blíženci

Máš v sebe hravosť, ktorá mnohým ľuďom chýba. Vďaka tomu si pre svojho partnera jedinečnou a nenahraditeľnou osobou. Pri tebe sa nikto nikdy nenudí, pretože ho stále nútiš zažívať nové a nové veci. Stereotyp nie je pre teba.

Rak

Milujú na tebe, že neklameš. Z celého zverokruhu si najúprimnejšia a vďaka tomu sa nemusí báť toho, že by si svojmu vyvolenému niekedy klamala, podviedla ho alebo mu niečo zatajila.

Lev

Pustíš sa do všetkého, čo ťa aspoň na malý moment zaujíma. Tvoj priateľ to na tebe musí milovať, pretože takú vášeň a odhodlanie nemá len tak niekto. Pokiaľ niečo neurobíš na 100 %, ani to neodovzdáš – radšej povieš, že to nemáš.

Panna

Tvoj postoj je veľmi špecifický, preto ho na tebe chlapi zbožňujú. Pred ničím nemáš zábrany, si otvorená novým možnostiam, nedodržuješ pravidlá a vieš, čo skutočne chceš. Nežiješ stereotyp a nudu, no snažíš sa mať každý deň naplnený radosťou.

Váhy

Máš vzťah ku všetkému, čo sa týka umenia – či už ide o spev, herectvo, maľovanie, písanie alebo hranie na hudobný nástroj. Tvoj priateľ ťa práve za to bude veľmi obdivovať a bude rád, že môže mať v živote niekoho, kto vníma svet ako krásne miesto. Si umelecká duša.

Škorpión

Ty sa na nič nehráš. Si sama sebou v každej situácii a nikdy nemáš potrebu sa pretvarovať. Nerobila si to ani na prvom rande a práve vďaka tomu sa do teba zamiloval (alebo zamiluje) tvoj chlap. Vôbec nie si ako ostatné dievčatá.

Strelec

Si rozumná žena, ktorá má svoj vlastný názor a všetky informácie si vieš vyhľadať. Nepotrebuješ hodiny vysvetľovania a presviedčania, pretože ty už všetko vieš. Vďaka tomu bude môcť aj tvoj partner napredovať a bude ti to oplácať láskou.

Kozorožec

V srdci ti horí vášeň pre všetko, do čoho sa pustíš. Keď sa do niečoho zamiluješ, dokážeš to robiť každý deň niekoľko hodín. Nepotrebuješ jesť, piť, no ani oddychovať. Tvojho priateľa to na tebe veľmi priťahuje.

Vodnár

Chlapi na teba milujú to, že si za každých okolností chrániš svoju dobrú povesť. Nemôžu povedať nič zlé, pretože o tebe sa to ani nedá. Vďaka tomu si pre nich dobrou partiou a vysnívanou ženou.

Ryby

Máš láskavé srdce a rada pomáhaš. Tvoj priateľ to na tebe musí zbožňovať, pretože je to v dnešnej dobe vzácne. Nikomu nepraješ nič zlé, neklameš a nevieš sa na nikoho dlho hnevať. V tajnosti ťa za to každý obdivuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy