žena

Čas plynie čoraz viac rýchlejšie a pred nami je ďalší augustový týždeň. Priať bude viacerým znameniam v oblasti lásky, vzťahov či stretávaní nových a zaujímavých ľudí. Týždenný horoskop však upozorňuje aj na nervozitu, únavu a nepokoj. Aké dni čakajú teba?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tvoj týždeň začne troma priaznivými dňami, počas ktorých sa na teba usmeje šťastie. Týždenný horoskop hovorí, že pôjde predovšetkým o záležitosti v oblasti lásky. Tá ti prinesie veľké uspokojenie, vášeň a veľmi príjemné pocity. Väčší pozor si však dávaj počas víkendu, kedy by sa mohlo niečo pokaziť. Mesiac je voči tvojmu znameniu v opozícii a práve on bude tým, ktorý ťa bude robiť nervóznejšou.

Tvoje šťastné dni sú pondelok, utorok a streda.

Býk

Planéta lásky naďalej pokračuje v prechode znamením Leva, čo môže aj tento týždeň spôsobovať bolesti v srdcových záležitostiach. V prípade, že sa rozhodneš pre rozhovor so svojou polovičkou, očakávaj, že bude mnoho náročnejší, ako si si predstavovala. Ideálnymi dňami na vyjasnenie si nezrovnalostí v tomto smere sú štvrtok a piatok. Pozor si dávaj na dni od pondelku do stredy.

Šťastný deň očakávaj v piatok.

Pekná žena v prírode
zdroj: Unsplash/Jon Ly

Blíženci

Samotné hviezdy ťa vyzývajú k tomu, aby si odložila pracovné záležitosti a zasvätila svoje srdce citom. Planéta lásky je vo výhodnom postavení a je pripravená zaručiť ti blízkosť nejakej výnimočnej osoby. Pokiaľ si nezadaná, maj poriadne otvorené oči. Čo sa práce týka, priprav sa na náročnejšie obdobie. Pozor si dávaj na napäté a nervózne dni, ktoré prídu vo štvrtok a piatok.

Medzi tvoje šťastné dni patrí utorok a streda.

Rak

Tento týždeň bude pre teba šťastným na stretnutia a príležitosti. Tvoja schopnosť načúvať iným bude na veľmi dobrej úrovni, veľa ľudí tak bude potešených z tvojej prítomnosti. Týždenný horoskop upozorňuje, aby si si dávala väčší pozor na sobotu a nedeľu, kedy nebude Mesiac v najlepšom postavení.

Tvoje šťastné dni prídu vo štvrtok a piatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop