Ako sme už dávnejšie písali, existuje 5 jazykov lásky. Teraz odhalíš jazyk lásky každého znamenia. Si pripravená? Konečne pochopíš, ako máš vyjadrovať city svojmu priateľovi alebo rodine.

Fyzický dotyk

Fyzický dotyk patrí medzi jazyk lásky znamení Škorpióna a Vodnára. Vášnivý Škorpión ani iný jazyk nemôže mať. Vodnárovi taktiež záleží na fyzickom kontakte, lebo potrebuje cítiť blízkosť danej osoby. Pokiaľ chceš vyjadriť city týmto znameniam, buď s nimi a fyzicky sa ich dotýkaj.

Pár leží v tráve
zdroj: Pexels/Алекке Блажин

Pozornosť

Toto je jazyk lásky Barana a Rýb. Obe sú veľmi citlivé znamenia, preto si vyžadujú veľa pozornosti. Môžeš si byť istá, že ťa človek v znamení Barana a Rýb miluje, keď ti venuje veľa svojho času a rád ťa počúva. Je to pre neho znak lásky. Venuj týmto znameniam dostatok pozornosti aj ty.

Slová uistenia

Blíženci, Rak a Váhy majú jazyk lásky slová uistenia. Im nezáleží na skutkoch alebo dotyku, potrebujú city počuť. Keď sú vo vzťahu, partnerovi dokážu povedať slová „milujem ťa“ aj niekoľkokrát za deň. Potešiť tieto znamenia je veľmi jednoduché, stačí povedať len pár milých slov a budú tvoje.

Muž a žena sa majú radi
zdroj: Pexels/Olya Kobruseva

Dary

Materiálne veci vnímajú ako prejav náklonnosti Lev, Strelec a Býk. Táto optimistická trojka znamení vo vzťahoch túži po darčekoch. Majú radi luxus a keď môžu byť stredobodom pozornosti, preto im dary prinesú najviac radosti. Ak teda dostaneš nejaké prekvapenie od Leva, Strelca alebo Býka, môžeš si byť istá, že ťa majú radi.

Skutky a služby

Činy znamenajú najviac pre Panny a Kozorožca. Tieto znamenia sú praktické a lásku nedokážu vyjadrovať pomocou slov alebo citov, ale pomocou skutkov. Ak by si tieto dve znamenia chcela potešiť, nehovor im, ako veľa pre teba znamenajú, ale dokáž im to.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.