Štvrtok je malý piatok, preto ho musíš poriadne osláviť. Prečítaj si, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie na posledný septembrový deň a teš sa.

Baran

Dnes sa môžeš pripraviť na to, že ťa bude každý chváliť. Neboj sa ukázať to najlepšie, čo je v tebe, pretože len tak zažiariš. Taktiež je veľmi dôležité, aby si sa cítila dobre vo svojom tele. Poobede si môžeš zacvičiť.

Býk

Vo štvrtok sa na teba usmeje šťastie. Musíš dať šancu mužovi, ktorý bude mať o teba záujem, pretože z toho môže vzísť vzťah. Láska je všade okolo teba, preto by bolo nesprávne to nevyužiť.

Blíženci

Dnes by si mala byť pracovitá ako včielka. Aj keď nebudeš mať veľa povinností, skús si úlohy splniť dopredu a budeš mať viac voľných dní. Vďaka tomu si cez víkend dobre oddýchneš.

Rak

Mala by si sa vyhýbať hádkam, pretože to môže skončiť rozchodom alebo stratou priateľstva. Ani tebe by nebolo príjemné, keby sa ťa niekto snažil presvedčiť o opaku. Nikomu nasilu nevnucuj svoj názor.

Lev

Ráno budeš unavená, no poobede budeš sršať energiou. Mala by si vybehnúť s kamarátkou na nákupy a potešiť sa, pretože ste už spolu dlho neboli. Taktiež doma uvar večeru a poteš všetkých z rodiny.

Panna

Dnes sa ti nebude moc dariť. Dávaj si pozor na ľudí, ktorí ti chcú ublížiť. Môže sa stať, že práve dnes ti podlomia kolená a nechajú ťa v štichu. Bude to mať dopad na tvoje budúce výsledky.

Váhy

V práci pracuješ na 100 %, preto si zaslúžiš dovolenku. Z obeda choď rovno domov a oddychuj. Poobede ťa príde pozrieť priateľ a poteší ťa prekvapením, ktoré si od neho už dlho nedostala. Budeš mať dobrý deň.

Škorpión

Mala by si sa viac venovať rodičom, pretože tu nebudú navždy. Môže sa stať, že nečakane odídu a ty budeš nešťastná. Zdôver sa im a venuj im aspoň pol hodinu svojho času. Potešia sa.

Strelec

Dnes nebudeš mať šťastie. Už ráno stretneš niekoho, koho si vôbec nemusela vidieť. Pokazí ti náladu a celý deň budeš len smutná a so všetkými sa hádať. Dávaj si pozor na to, aby si sa nepohádala s priateľom, inak budeš večer sama.

Kozorožec

Priprav sa na to, že štvrtok má pre teba veľa úloh. Z práce odídeš ako posledná a riadne vyšťavená. Doma ťa už bude čakať večera a taktiež nezabudni na kúpeľ. Vďaka tomu nazbieraš sily na posledný deň v (pracovnom) týždni.

Vodnár

Dnes budeš roztržitá a na nič sa nebudeš vedieť sústrediť. Snaž sa každú pol hodinu odpútať od počítača a poprechádzať sa, pretože inak by to nemalo dobré následky na tvoje zdravie. Taktiež by si dnes mala jesť viac ovocia a zeleniny.

Ryby

Dávaj si dnes veľký pozor na to, ako sa správaš. Môže sa stať, že to kolegovia v práci použijú proti tebe. Snaž sa usmievať a za každú cenu pôsobiť príjemne či šťastne. Vďaka tomu ťa nič zlé nečaká a všetci budú v tvojej prítomnosti spokojní.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.