Čo ťa naučí predošlý vzťah

Ako ľudia sa neustále posúvame dopredu. Učíme sa z našich chýb, príjemných chvíľ, ale čo to nás dokáže naučiť aj predošlý vzťah alebo rozchod. Čo si z neho dokážeš odniesť ty na základe svojho znamenia?

Na predošlý vzťah sa pozeráme často ako na niečo zlé, na čo chceme čo najskôr zabudnúť. No práve vďaka nemu sa o sebe môžeš dozvedieť nové veci, ktoré môžeš praktizovať v ďalšom vzťahu a postarať sa o to, aby ti láska vydržala dlhšie. Nájdi si svoje znamenie a zisti, čo je tvojou slabou stránkou v partnerstve.

Baran

Mala by si sa viac zaujímať o svojho partnera, pretože neraz ti viac záleží na sebe alebo iných ľuďoch. Nemôžeš byť vždy stredobodom vesmíru, ale mala by si sa dokázať aj prispôsobiť. Aj keď si sebestačná, nemôžeš to dávať svojej polovičke stále najavo.

Býk

Ukazuj viac svoje emócie a hovor o svojich pocitoch a o tom, čo ťa trápi. Muž nedokáže prečítať tvoje myšlienky, takže nečakaj, že sám zistí, čo ti je. Nezabúdaj ukazovať svoju lásku aj partnerovi, pretože inak nebude vedieť, že ho naozaj miluješ.

Smutná žena pri plote
zdroj: Pexels/Maycon Marmo

Blíženci

Tvoje flirtovanie a fakt, že sa vo vzťahu začneš rýchlo nudiť, pokazil už nejeden tvoj predošlý vzťah. Nauč sa tešiť z maličkostí, ktoré si pre teba partner pripraví a nebuď príliš náročná. Drž svoje emócie na uzde a neotáčaj sa za každým mužom, ktorý sa na teba len usmeje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy