Každý deň nie je ten najlepší, ale keď vieš, čo ťa čaká, môžeš sa na to pripraviť. Poď s nami zistiť, čo si pre teba pripravili hviezdy na utorok. 

Baran

Opatrnosti nikdy nie je dosť a dnes by si mohla doplatiť na svoju prostorekosť. Buď na chvíľu radšej len poslucháčkou. Niekedy to nie je na škodu. Ak by si sa s niekým dlho rozprávala, mohlo by sa niečo z toho otočiť proti tebe.

Býk

Pamätaj si, že kto má zdravie, ten má všetko. Dnes by si sa nemala zahrávať s počasím, pretože môžeš ľahko prechladnúť. Do práce či školy si uvar teplý čaj do termosky a poriadne sa obleč. Ak tak neurobíš, najbližší víkend stráviš len v posteli.

Blíženci

Kocky sú už hodené a osud nezmeníš. Pokiaľ si sa snažila vo svojom živote niečo zmeniť, dnes by si to mala vzdať. Všetko je tak, ako má byť. Ak do toho budeš naďalej zasahovať, bude to len horšie. Platí to hlavne pre vzťahy.

Rak

Dnes budeš piatym kolesom na voze. Kamaráti ťa konečne zavolajú von, no všetci pôjdu so svojimi polovičkami. Dávajú ti tým signál, že je na čase, aby si si niekoho našla a nebola sama. Niekto aj má o teba záujem, ale ty si tomu nevenovala pozornosť či to nechtiac prehliadla. Stálo by to však za skúšku.

Lev

Mýliť sa je ľudské. V utorok budeš viesť rozhovor s človekom, ktorý ti je nesympatický, preto si dávaj pozor na to, čo povieš. Možno si ho zbytočne skoro odsúdila a veľmi ľahko sa môže stať, že budeš neoprávnene zlá.

Panna

Ver tomu, že pravda vždy vyjde najavo. Ak si sa s niekým v poslednej dobe hádala, mala by si sa upokojiť. Nezačni si o tej osobe vymýšľať, aby si nasilu pošpinila jej meno v očiach druhých, pretože by si všetko len zhoršila. Nechaj veciam voľný priebeh, veď oni si nájdu cestu.

Váhy

Nehovor hop, kým nepreskočíš. Neraduj sa predčasne, pretože by si mohla byť vo výsledku veľmi sklamaná. Radšej sa drž v úzadí, bude to dnes pre teba lepšie. Pochváľ sa iba v prípade, že ťa ocenia aj druhí. Inak by si mohla pôsobiť ako chválenkárka.

Škorpión

Dnes sa ukáže, že máš naozaj srdce zo zlata. Tvoj priateľ nebude vo svojej koži, preto ho skús potešiť a splniť mu všetky priania. On ti to neskôr vráti.

Strelec

Všetkého veľa škodí. Nemala by si byť chamtivá, pretože si nebudeš vedieť vážiť peniaze. Dnes sa radšej uskromni a nechci všetko. Poďakuje sa ti aj tvoja peňaženka. Radšej si odkladaj na dôležitejšie veci, po ktorých už dlhodobo túžiš alebo pre prípad núdze.

Kozorožec

Kto sa pýta, ten sa dozvie. Ak si chcela vedieť odpovede na svoje otázky, nech už sa týkajú čohokoľvek, dnes je na to ideálny deň. Môžeš sa pýtať všetkých a oni ti úprimne odpovedia. Pomôže ti to posunúť sa ďalej ako v pracovnom, tak aj v súkromnom živote.

Vodnár

Dnes to vyzerá, že budeš „bojovať proti veterným mlynom“. Veľmi skoro sa unavíš, preto by si sa nemala presiľovať. Kvôli tomu si môžeš ublížiť a bolo by to ešte horšie. Dávaj si dnes na seba pozor, radšej oddychuj a urob iba to, čo skutočne musíš.

Ryby

Ako sa hovorí, zakázané ovocie chutí najlepšie. V utorok si podvedome uvedomíš, že kamarátka má veľmi pekného a dobrého frajera. Dávaj si pozor na to, aby sa niečo medzi vami neodohralo, pretože by si zničila priateľstvo pre pár chvíľ zábavy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.