instagram.com/sannevloet

Narodila si sa v znamení Leva alebo Panny? Potom si určite šťastná žena. Ak chceš vedieť prečo, čítaj ďalej. Ženy, ktorú sú narodené v auguste alebo v septembri majú tieto spoločné znaky.

Ženy, ktoré sa narodili v znamení Leva a Panny…

…sú predurčené byť autoritatívne, optimistické a inteligentné. Milujú rozkazovať a zbožňujú, keď môžu byť stredobodom pozornosti. Neustále prahnú po nových informáciách, pretože je pre nich inteligencia príťažlivá. Ich život sa skladá z rôznych momentov, kedy sa cítili šťastne pri ľuďoch, ktorí ich obdivovali. Inšpirujú okolie, vo vzťahu sú verné a láskavé k blízkym.

View this post on Instagram

What is your favorite flower?🌸

A post shared by Sanne Vloet (@sannevloet) on

…majú problémy so srdcom, kožným ekzémom a problematickú partiu pri chudnutí majú brucho. Ich zdravotné problémy sa s nimi ťahajú takmer od narodenia, nevedia sa ich zbaviť. Jedinou výhodou je to, že tieto ženy majú šport v obľube, takže s nadváhou nemajú problémy.

…sa zaujímajú o prírodu, umenie a spoločenské aktivity. Keďže sa skoro stále pohybujú v spoločnosti, večierky a párty sú na dennom poriadku. Ak ide o prírodu, práve spomínaný šport vykonávajú vonku a behajú. Umenie obdivujú vo forme dobrých pesničiek a malieb.

…vo vzťahoch sú veľmi otvorené, praktické a zaujímajú sa o to, ako sa zabezpečiť. Romantičky moc nie sú, na kvety a zamilovanosť si nepotrpia, pretože vedia, že láska je aj o bezpečí a stabilite. Vedia, že na týchto veciach môžu vzťahy stroskotať, preto uprednostňujú praktickosť vzťahu a priame rozhovory o tom, čo je zle a čo je dobre.

View this post on Instagram

Hi monday👋🏼

A post shared by Sanne Vloet (@sannevloet) on

…majú taktiež zlé stránky. Obe ženy, Lev aj Panna, by si priali „ovládať“ svet. Keď nie je tak, ako povedali, vedia sa rozčúliť. Niekedy o živote premýšľajú moc negatívne, sú nešťastné a nevedia ako ďalej so životom.

…sú krásne, majú zmysel pre módu a aj keď to niekedy tak nevyzerá, starajú sa o seba. Žena v znamení Leva sa o seba stará podstatne viac, no Panna sa snaží tiež. Síce sa nemaľuje, svoju pleť vyživuje a hydratuje rovnako, ako to robí žena Lev.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy