Nie každý vie prejaviť city aj navonok. Niekomu to jednoducho robí problém. Možno preto, lebo nechce stratiť tvár, chce pôsobiť, že jeho sa tie romantické, sentimentálne vecičky netýkajú, že je proste nad vecou.

Nech je to už akokoľvek, nižšie v článku môžeš zistiť mužské znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšie sklony pôsobiť drsne a city len veľmi málo preukazujú. Našla si tam aj znamenie svojho partnera?

Rak

Muž narodený v tomto znamení zverokruhu sa snaží svoje pocity veľmi dobre skrývať. Čo sa teda ľuďom v jeho okolí samozrejme nepáči nehovoriac o partnerke. Paradoxne, vo svojom vnútri je to citlivé znamenie. Ale túto svoju zraniteľnú stránku neukáže.

Maskuje, maskuje a opäť len maskuje. Aby prelomil ľady, to by človek musel sa dostať pod jeho kožu až tak, že ani slová na to nestačia. Ale zas, nie to s ním až tak katastrofálne, občas svojej polovičke preukáže svoju priazeň, napríklad tým, že poupratuje alebo navarí obed. Ako sa hovorí, niekedy skutky sú viac ako slová.

Panna

Panna muž je možno ešte viac komplikovaný ako žena. Je to obrovský workoholik a svoju prácu a kariéru dáva nad všetko. A aby toho nebolo málo, ani veľa lásky partnerke neprejaví. I keď mu na nej záleží a nechce ju stratiť, jeho správanie je odlišné.

Preto má partnerka muža Panny väčšinou pocit, že ju nechce alebo nie je pre neho dosť dobrá. Pozor, to býva však veľký problém a mnohokrát práve na tomto sa rozpadne celý vzťah. A keď sa tak zamyslíme, je to vlastne zbytočné. Niekedy stačí tak málo, aby sme naše polovičky potešili. Ale muž Panna na to zabúda.

Kozorožec

Vo vnútri srší citlivosťou, emóciami… No navonok je to chladne pôsobiace znamenie, ktoré svojím postojom skôr ľudí odháňa. Čo je škoda, pretože keby dovolil spoznať ostatným jeho vnútro, bolo by to veľmi obľúbené znamenie. I keď neprejavuje lásku, muž Kozorožec pokiaľ sa rozhodne pre nejakú ženu, rozhodne ju miluje a nie je s ňou len tak.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.