Žena pri stromčeku

A je to tu! Aj ty si odpočítavala dni, kým konečne nastane tento? Dnešná sobota je sviatočná, pretože mnoho ľudí slávi Štedrý deň. Či už sa nevieš dočkať večere alebo pre teba nejde o nič výnimočné, prečítaj si svoj denný horoskop.

V ňom sa dozvieš, čo ťa možno čaká a neminie v ten najčarovnejší deň decembra. Bude sa tvoje znamenie radovať alebo to bude skôr o sklamaní?

Denný horoskop podľa tvojho znamenia

Baran

Dnes sa ti bude vstávať ťažko, no mala by si sa premôcť a postarať sa o to, aby aj vďaka tebe mali tvoji blízki pekný deň. Vo vzduchu visí hádka kvôli tvojej tvrdohlavosti, skús si aspoň tentokrát zahryznúť do jazyka. Večer budú všetci radi, že si tak urobila.

Býk

Zdá sa, že dnes budeš mať skvelú náladu a najviac sa budeš tešiť na dobrú večeru. Mala by si si dať však menšie porcie a nepreháňať to ani s prípitkom, inak ti hrozia žalúdočné problémy, ktorých sa nezbavíš ešte niekoľko dní. A to teraz naozaj nechceš.

Vianočný stromček
zdroj: Unsplash/Element5 Digital

Blíženci

Vďaka tomu, že si nevyspávala dlho, máš čas nie len na rýchle upratovanie, ale aj na oddych. Mierne napätie sa ukazuje v oblasti vzťahu – ak si zadaná, nenechaj sa partnerom vyprovokovať, bude vás mrzieť, že ste si tento pekný deň zbytočne pokazili.

Rak

Máš šťastie, ty máš pred sebou veľmi pohodový deň s rodinou, po ktorom si tak dlho túžila. Aj keď sviatky veľmi neprežívaš, keď máš blízkych okolo seba, vážiš si to. Vyzerá to tak, že ťa pod stromčekom bude čakať aj milé prekvapenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop