Dnes ťa čaká sklamanie v láske, no možno zažiješ aj výbuch emócií pri novej známosti. Si zvedavá? Tak čítaj ďalej.

Baran

Mala by si si pripomenúť, čo je tvoj životný cieľ. V poslednej dobe máš pocit, že sa od neho odkláňaš a to nie je správne. Naordinuj si dnes oddych a načerpaj nové sily. Do konca týždňa ich ešte budeš potrebovať. Preto sa dnes venuj činnostiam, ktoré ťa dobíjajú energiou.

Býk

Žiadne hádky ťa nečakajú. Ani s rodinou, ani s priateľom. Prežiješ celkom pokojný deň, nebudeš mať žiadne povinnosti navyše a vychutnáš si domáce jedlo. Priala by si si, aby takýchto dní bolo čo najviac, no bohužiaľ, zatiaľ je ich menej, preto si ich váž.

Blíženci

Dnes by si nemala pracovať nad svoje sily. Mohlo by dôjsť k skratu a potom by si nebola nadšená. Na každého by si zúrila, mala nervy, s rodinou by si sa pustila do hádky a ani s priateľom by si sa nechcela vidieť. Ako sa hovorí, menej je niekedy viac.

Rak

Teba dnes čaká zaujímavý deň. Ak si single, v tento deň máš najväčšiu šancu, že ti kamarátka dohodí svojho známeho. Vďaka tomu začneš znovu randiť a uvedomíš si, že ti to veľmi chýbalo. Dnes bude všetko v najlepšom poriadku, preto môžeš byť celý deň pokojná.

Lev

Tento deň je pre teba ideálny na to, aby si povedala všetkým o tom, čo ti na nich prekáža. Nikto ti to nebude vyčítať, skôr naopak, každý ťa pochváli a konečne sa s tebou ľudia otvorene pozhovárajú. Pochopíš, že si to mala robiť už dávnejšie, pretože je to najlepšia cesta k tomu, ako si vytvoriť dobré a stabilné vzťahy.

Panna

Pre teba je naozaj dôležité, aby si u partnera vedela, na čom si. Preto sa dnes neboj a po príchode z práce ho rovno konfrontuj s touto otázkou. Ak ti neodpovie, alebo povie hlúposť, mala by si nad tým vážne porozmýšľať. Naozaj chceš vzťah, v ktorom nevieš, aká bude budúcnosť?

Váhy

Pokiaľ si o sebe myslíš, že si múdra a inteligentná žena, nemala by si sa nechať vytočiť. Nikomu nedovoľ, aby ti liezol na nervy a vyrušoval ťa. Pokiaľ to bude naozaj nevyhnutné, v práci sa s nikým dlho nerozprávaj. Doma budeš mať vďaka tomu omnoho lepšiu náladu.

Škorpión

Ráno budeš smutná, no poobede ťa zlá nálada prejde a budeš svietiť ako slnko. Tvoji kolegovia a blízki ti dodajú veľa pozitívnej energie. Vieš, že už len vďaka nim sa ti oplatí mať nádej na lepšie dni. Aj keď si myslíš, že nič nejde podľa plánov, oni ťa presvedčia o opaku.

Strelec

Dnes ťa nečakajú žiadne nepríjemnosti. S nikým sa nepohádaš, nevytvoríš konflikt a nebudeš mať žiadne problémy. Pre teba úplne ideálny deň, ktorý by si mala ísť po práci osláviť. Vytiahni kolegov na kávu alebo víno, pretože sa takáto situácia nemusí dlhšie opakovať.

Kozorožec

Ajajaj. Práve teba dnes čaká sklamanie v láske. Tvoj priateľ ti v plnej paráde ukáže, že mu na tebe až tak nezáleží. Našťastie máš svoj rozum a pochopíš, že takýto vzťah bez rešpektu nechceš. Daj mu ultimátum alebo rozhodni za neho.

Vodnár

Keď si v práci dokončíš všetky povinnosti, čaká ťa príjemný deň v dobrej spoločnosti. Budeš prekypovať energiou, ktorá ti pomôže pri rodinných aktivitách. Vyber sa so súrodencami alebo kamarátmi von na poriadnu prechádzku.

Ryby

Teba dnes poteší tvoj potenciálny partner. Pozve ťa na druhé rande, v ktoré si ani nedúfala. Myslela si si, že si urobila zlý dojem. Príjemne ťa zaskočí, no mala by si ísť. Po partnerovi túžiš už dlhšie, preto sa nehraj na nedostupnú, ale buď čo najviac sama sebou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.