Image by benbitonn from Pixabay.com

Narobiť problémy v živote si vieme hádam všetci. Niektorí z nás však majú vyššiu pravdepodobnosť, že tieto problémy budú robiť aj vo vzťahoch. Ťažko povedať, prečo sú istí ľudia problematickejší ako ostatní, no astrológovia sa domnievajú, že za to môže ich znamenie. Niektorí ľudia sa s tým vraj jednoducho narodia. Ak teda túžiš po vzťahu, v ktorom nebudeš musieť každý deň riešiť nejaký problém, mala by si sa vyhnúť nasledujúcim 4 znameniam.

 1. Kozorožec

Byť s Kozorožcom vo vzťahu môže byť naozaj tvrdý oriešok. Zdá sa, že veľmi rád totiž vyhľadáva konflikty. Z každej maličkosti urobí hotovú drámu, a keď veci nejdú tak, ako si to predstavoval, urazí sa. Dokáže sa s tebou nerozprávať celé dni, a to len preto, že si mu vravela niečo, čo sa mu nepáčilo. S Kozorožcom budeš potrebovať naozaj veľa trpezlivosti, pretože je často veľmi ješitný.

2. Baran

Baran sa neustále za niečím ženie. Vo svojej hlave má špecifickú predstavu, ako majú veci vyzerať, a ak tak náhodou nevyzerajú, nastáva obrovský problém. Ak s ním chceš robiť kompromisy, si na nesprávnom mieste. Má totiž svoju hlavu, ktorou sa riadi a ak nie si schopná prispôsobiť sa, baran sa s ľahkosťou posunie o dom ďalej. Je zvyknutý, že nie všetci zapadnú do jeho plánu, a ráta s tým. Nie je však ochotný vzdať sa svojej tvrdohlavosti len preto, aby niekomu vyhovel.

zdroj: Image by StartupStockPhotos from Pixabay.com

3. Lev

Dobrou správou je, že Lev je problematickým vo vzťahu len vtedy, keď nie je šťastný. Zlou správou je to, že vo vzťahoch býva veľmi často nešťastný. Možno to je tým, že ich začína bezhlavo. Dokáže sa rýchlo zamilovať a potom postupne zisťuje, že človek po jeho boku nie je ten pravý. V tomto prípade sa lev ukazuje ako veľmi nepríjemný a neprispôsobivý človek, ktorému na ničom nezáleží. Preto je pre neho veľmi dôležité vyberať si partnera naozaj dôkladne.

4. Rak

Byť vo vzťahu s Rakom môže byť veľmi vyčerpávajúce. Od svojho partnera totiž očakáva 100% jeho pozornosti. Neustála vyžaduje dôkazy lásky, a ak ich nemá dostatok, veľmi rád sa urazí. Problém nastane aj vtedy, keď sa na scéne objaví tretia osoba. Je jedno, či to je kamarát/kamarátka, spolužiak/spolužiačka alebo kolega. Žiarlivosť vo vzťahu dokáže narobiť veľa problémov. Ak však nemáš problém neustále dokazovať svoju lásku a tvoja vernosť sa nedá spochybniť, s Rakom prežiješ vzťah plný náklonnosti a romantiky.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating