Po vynikajúcej kariére speváčky a herečky prišiel obrovský zlom. Demi Lovato v lete minulého roka museli hospitalizovať po tom, čo lekári mali podozrenie, že sa predávkovala drogami.

Šoubiznis a neustále párty sa totiž podpísali na tom, že obľúbená hviezda filmov a seriálov z Disney Channel skutočne znovu podľahla drogám.

Demi sa tak na dlhší čas odmlčala aj zo sociálnych sietí a podstúpila liečenie, ktoré vyzerá, že jej naozaj pomohlo. Dnes totiž vyzerá oveľa lepšie, už na prvý pohľad sa jej vrátila iskra do očí a aj samotná speváčka si je toho vedomá.

Počas odvykačky sa ale na ňu nalepili nejaké kilá navyše. Demi sa rozhodla konečne ich neriešiť a na svojom Instgrame zverejnila fotografiu bez akejkoľvek retuše. Áno, vidieť, že trošku pribrala a má celulitídu. Ale prekáža to niekomu?

View this post on Instagram

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited – and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. 🙏🏼🙌🏼🤷🏻‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. 💗 #nationalcelulliteday #celluLIT 🔥🔥🔥

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

„Toto je môj najväčší strach – fotka mňa v bikinách, ktorá nie je upravená. A hádaj čo, je to celulitída! Som už naozaj unavená z toho, aby som sa hanbila za svoje telo a aby som upravovala fotky (áno, ostatné fotky v bikinách boli upravené – a neznášam sa, že som to urobila, ale je to pravda), aby som spĺňala predstavy iných ľudí o tom, čo je krása, ale nie som to ja. Takáto som. Chcem, aby táto nová životná kapitola bola o tom byť autentická, než sa snažiť splniť štandardy niekoho iného,“ rozpísala sa speváčka na svojom profile.

A my s ňou musíme len a len súhlasiť. Nemusíš spĺňať miery, aké nastoľuje spoločnosť, dôležité je, aby si sa mala rada taká, aká si. Môžeš si teda zobrať príklad aj so samotnej Demi, ktorá tiež prezradila, že sa už viac nehanbí a nebojí a na svoje telo, ktoré si prešlo všeličím, je hrdá.

Fotky, na ktorých vidieť, že ich naozaj speváčka upravila

View this post on Instagram

I adora Bora Bora 💗 📸: @sirahsays 🌴

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Demi a jej skladba o tom, ako prepadla závislosti

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.