instagram.com/ddlovato

Demi Lovato je späť v hre a my sa z toho nesmierne tešíme! Po časoch, kedy sa speváčka stiahla do úzadia kvôli svojej závislosti, sa teraz dostáva opäť na výslnie a vyzerá to, že sa jej v živote naozaj darí. A to nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote.

Počas odvykačky 27-ročná speváčka pribrala pár kíl, no tie vôbec neubrali jej sebavedomiu, práve naopak. Pamätáš sa na fotku, ktorú Demi pridala aj napriek tomu, že má na nej celulitídu? Takto chcela dodať sebavedomie aj tým ženám, ktoré so svojou postavou spokojné nie sú. Spokojnosť so sebou samou k nej pritiahli aj šťastie v podobe novej lásky.

Len pred pár týždňami sa bývalá hviezda Disney Channel pochválila novým objavom, ktorým je mladík s menom Austin. K ich spoločnej fotke napísala „moja láska“ a vyzerá to tak, že sú spolu zatiaľ spokojní. Preto všetkých fanúšikov poriadne prekvapila snímka s tehotenským bruchom, ktorá pribudla na jej Instagrame.

Žeby sa dvojica tak rýchlo poponáhľala a tajila pred verejnosťou takéto sladké tajomstvo? Bohužiaľ, musíme ťa sklamať, Demi zatiaľ tehotná nie je. No blahoželať jej môžeme tak či tak, pretože získala rolu v seriáli Will & Grace a s bruškom si zahrá v pripravovanej záverečnej sérii, kde stvárni postavu Jenny. Tešíme sa, že sa znovu vracia aj na televízne obrazovky! 🙂

View this post on Instagram

💗

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News