Niektorí ľudia sú celý život optimisti a vidia svet farebne, iní zase vo všetkom hľadajú negativitu. Sťažujú sa, ľutujú sa, nádavajú na všetko a všetkých, a vlastne, nič im nie je dobré. Najhoršie na nich je, že svoj pesimizmus šíria okolo seba. Ak sa im chceš vyhnúť, dávaj si pozor na tieto 3 znamenia.

Ryby

Človek narodený v tomto znamení je citlivý a celý život s hlavou v oblakoch. Je ľahko ovplyvniteľný a občas nedokáže oddeliť realitu od fantázie. Práve kvôli tomu často verí nezmyslom a nechá sa nimi uniesť tak, že upadá do depresie.

Najčastejšie je to ten človek, ktorý si myslí, že všetko zlé, sa deje iba jemu. Má potrebu ľutovať seba a svoj život a neustále sa iným na to sťažovať. Počúvať tieto jeho reči nie je nič príjemné.

Škorpión

Človek narodený v tomto znamení je tichý, tajuplný a uzavretý do seba. V svojom vnútri však všetko veľmi prežíva a túži po tom, nájsť niekoho, komu by sa mohol otvoriť a zveriť. Práve vtedy, ak mu to nevyjde v láske, upadá do ťažkej depresie.

Tvári sa odmerane, neodpustí si sarkastické poznámky a jeho správanie dáva najavo, že má práve depresiu, takže to budú cítiť aj všetci okolo neho. Správa sa hnusne len aby nedal najavo, že ho niečo trápi.

Rak

Rak je vo svojej podstate optimistický a citlivý človek. Ľuďom slepo dôveruje a všetko si berie príliš osobne. Preto ho dokáže sklamať akákoľvek hlúpa poznámka. Keď niekto raní jeho city, uzavrie sa do seba a podľahne plaču, smútku a depresii.

Akékoľvek sklamanie nevie len tak spracovať, takže sa pri ňom priprav na výčitky, hnev, krik a ľutovanie sa. Nikomu nebude chcieť veriť a bude ťa presviedčať o tom, ako je všetko zlé.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.