Pixabay/nastya_gepp

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prinášame ti náhľad tvojho dňa a toho, čo ťa čaká. Dnes to vyzerá divokejšie, ako predošlé dni. Si to práve ty, ktorú čaká prekvapenie alebo na teba striehne nebezpečenstvo? 

Baran

Nemusíš nikomu dokazovať, že si lepšia. Dôležitejšie je, ako sa vo svojom vnútri cítiš ty. To sa potom odzrkadlí na tom, ako pôsobíš na druhých, a to má zas vplyv na možnosti, ktoré sa ti budú núkať. Pamätaj na to.

Býk

Nemala by si sa kukliť a skrývať. Daj šancu tým, ktorí o teba prejavujú skutočný záujem. Môže sa stať, že pokiaľ to budeš stále prehliadať, už nebudeš mať to šťastie, takých ľudí stretnúť.

Blíženci

Dnes stav na úprimnosť. Aj keď tým môžeš niekomu v danej chvíli ublížiť, je to lepšia voľba, než dotyčnej osobe klamať. Lebo by si v nej živila lož, a nakoniec by to aj tak vyšlo na povrch.

Rak

Skús sa dnes vyhýbať hádkam a najmä ohováraniu. Mohlo by sa stať, že by tá osoba stála rovno za tvojím chrbtom. Nebolo by ani tebe príjemné, keby si počula o sebe niečo také, čo sama vypúšťaš z úst.

Lev

Hlavne poobede budeš sršať energiou. Pochvalu môžeš očakávať aj od svojho nadriadeného. Tvoj partner ťa bude obdarovávať láskou. Dievča, dnes to vyzerá skutočne na šťastný deň.

Panna

Drahá Panna, dnes buď veľmi obozretná a všímaj si každý detail, aby ti neušlo nič podstatné. Vo večerných hodinách očakávaj veľmi dôležité stretnutie. Bude to mať vplyv na tvoje budúce kroky.

Váhy

V práci ťaháš za sto koňov a k tomu aj za iných kolegov, nateraz to nevadí, lebo tvoju snahu si všimli kompetentní. Lenže raz sa vyčerpáš a dosiahneš pravý opak. Potom namiesto pochvaly bude čosi inšie.

Škorpión

Vieš o tom, že by bodlo sa venovať aj partnerovi? Život sa netočí len okolo práce. A už to začína medzi vami škrípať. Lenže chyba nie je len na jeho strane. Skús sa zamyslieť, v čom všetkom sa môžeš zlepšiť.

Strelec

Až priveľmi sa ženieš za peniazmi. A to spôsobuje, že už nemáš radosť z každodenných chvíľ. Chceš to zmeniť? Tak začni už dnes! Jednoducho sa teš z maličkostí, ktoré ti prinesie daný moment.

Kozorožec

Priprav sa na množstvo pracovných úloh, ktoré na teba čakajú. Ale nie je tomu len tak. Má to svoje dôvody. Jeden z nich je, že ti to pomôže sa dostať na vyššiu pozíciu. Splň si všetky povinnosti na viac ako 100% a máš to mať.

Vodnár

Roztržitosť a myšlienky „na oblakoch“ ťa budú dnešným dňom sprevádzať. Nech sa budeš snažiť akokoľvek, koncentrovať sa ti bude ťažšie. Netlač na pílu, občas môžeme len tak preletieť.

Ryby

Dnes veľký pozor na ľudí. Ak budeš klebetiť a hovoriť až príliš veľa o tvojom živote, mohlo by sa ti to vypomstiť. Sú veci, do ktorých nie je nikoho nič a patria len tebe. Je tu šanca stretnúť podrazákov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy