žena

Pred nami je opäť nový týždeň, v ktorom vystrieda november prvý zimný mesiac. Niektoré znamenia si ho užijú v prvej polovici, iné zas v tej druhej. Na niekoho čakajú romantické chvíle alebo veľmi príjemné správy v pracovnej oblasti. Čo hovorí týždenný horoskop o tvojich najbližších dňoch?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň uskutoční planéta Merkúr nepriaznivý prechod cez tvoje znamenie. V piatok môžeš naraziť na ďalšie prekážky, predovšetkým v profesionálnej oblasti. Presadiť svoje predstavy nebude vždy jednoduché a problémy môžu dokonca nastať aj vo vzťahu. Venuša bude totižto v opozícii voči tvojmu znameniu.

Šťastné dni očakávaj v pondelok a utorok.

Býk

Počas tohto týždňa bude planéta Merkúr aktívna vo tvoj prospech. Od piatku môžeš preto očakávať šťastné stretnutia alebo dostať odpoveď, na ktorú si čakala. Jupiter v spojení s tvojím znamením ti prinesie víťazstvá v profesionálnej sfére. Dávaj si však pozor na víkendové dni, ktoré môžu byť o niečo viac nervóznejšími.

Tvoje šťastné dni sú streda, štvrtok a piatok.

Žena s čiapkou
zdroj: Pexels/DAVID LUCK

Blíženci

Týždenný horoskop hovorí, že ty si budeš môcť konečne vydýchnuť.  V pondelok a utorok je aj Mesiac krásny a prinesie ti veľa šťastia. Oblasť pocitov je taktiež šťastná. Tento týždeň, počnúc piatkom už planéta Merkúr nebude v opozícii voči tvojmu znameniu. Ak si zažívala nejaké bloky v práci, budeš môcť opäť voľne kráčať k svojim cieľom.

Medzi tvoje šťastné dni patrí pondelok, utorok a piatok.

Rak

Do opozície voči tvojmu znameniu sa počas najbližších dní dostane Merkúr. Od piatku pre teba začne pomerne komplikované obdobie predovšetkým v práci. Komunikácie s nadriadeným a kolegami nebude vždy jednoduchá, preto sa priprav na chvíle napätia. Taktiež sa nerozhoduj unáhlene a nechaj si niektoré veci prejsť hlavou.

Šťastné dni sú streda a štvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop