Osud našich susedov nie je nikomu ľahostajný. Aj značka Dajana Rodriguez, spoločnosť vyrábajúca kabelky, sa rozhodla pomôcť zmierniť dopady vojny na osud bežných ľudí tak, ako najlepšie vie. Navrhli špeciálnu kolekciu produktov Daruj srdce Ukrajine, z ktorej zisk pošlú ľuďom trpiacim vojnou.

Značka, ktorá hodnoty ako sú sloboda, dôstojnosť, solidarita a láska k blížnemu kladie na prvé miesto, považuje za nezmyslené komunikovať v tejto situácii uvedenie jarnej kolekcie. Pozmenili tak svoje plány a svoj čas venovali radšej práci, ktorá momentálne dáva väčší zmysel. Budú radi, keď sa rozhodneš pomôcť spolu s nimi. 

V priebehu jedného dňa navrhla zakladateľka značky Dajana Rodriguez kolekciu Daruj Srdce Ukrajine. V e-shope na stránke dajanarodriguez.sk nájdeš dva produkty s ukrajinskou tematikou bielu kabelku s výšivkou vo farbách vlajky a modro-žltú kľúčenku v tvare srdca.

Celý zisk z predaja 1000 kusov kľúčeniek v hodnote 15 € odošlú cez transparentný účet organizáciám, ktoré pomáhajú, kde v tejto situácii akútne treba. Z predaja kabelky v hodnote 150 € venujú po odrátaní čiastočných nákladov sumu 100 €. Okrem kúpy produktov z kolekcie Daruj Srdce Ukrajine sa dá prispieť aj ľubovoľnou sumou priamo na ich transparentný účet. 

Situácia je vážna. Preto sa rozhodli do konca februára vypnúť všetky svoje platené reklamy. Považujú za zodpovedné nezahlcovať mediálny priestor do takej miery reklamami a nechať kanály otvorené spravodajstvu. Ušetrené peniaze použije značka na ďalšie náklady spojené s výrobou produktov, aby ľuďom trpiacim vojnou mohli poslať čo najväčšiu sumu peňazí.

Okrem materiálnej pomoci pre ľudí na úteku zo svojej rodnej krajiny, ktorú chcú pomôcť zabezpečiť – jedlo, ubytovanie, oblečenie, lieky, … potrebujú ľudia trpiaci na Ukrajine cítiť podporu a súcit. Každá žena, ktorá bude nosiť kabelku z kolekcie Daruj srdce Ukrajine alebo si pripne kľúčenku od Dajany Rodriguez, vyjadrí empatiu všetkým ľuďom zasiahnutým nezmyselným vojenským konfliktom.

POVEDZTE SPOLU NIE VOJNE.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.