Trendy kabelky
Instagram/_dear.paris_, floralpunk, wconcept

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý rok spoznávame nové trendy nielen v líčení či účesoch, ale aj v móde. Portály Cosmopolitan a Saclab sa pozreli na to, ktoré kabelky a tašky budú počas nadchádzajúcich mesiacov in. Vybrali sme 5 z nich, ktoré pozdvihnú tvoj outfit na vyššiu úroveň.

Pri nakupovaní sa môžeš inšpirovať napríklad aj farbou roka 2023, ktorou sa stala Viva Magenta, o čom sme písali aj v našom predošlom článku. Nezabúdaj na to, aby si si kupovala len také kúsky, ktoré vieš reálne aj využiť a vynosiť, aby ti doma na to zbytočne nesadal prach.

Pozri sa najskôr aj do svojej skrine, či niektoré z týchto kabeliek už náhodou aj nevlastníš. Často sa totiž do módy vracajú trendy spred niekoľkých rokov.

V hlavnej úlohe denim

Rifľovina sa tento rok nebude nosiť len na oblečení, ale aj na doplnkoch. Denimové kabelky môžeš ľahko skombinovať so svojím outfitom, pričom si môžeš vybrať rôzne štýly a veľkosti tašiek.

Denimové tašky
zdroj: Instagram/_dear.paris_, Instagram/stitchnstory

Nadrozmernosť

V móde budú aj obrovské tašky, ktoré sú na jednej strane veľmi praktické, pretože v nich odnesieš aj celý nákup, no zároveň v nich máš problém nájsť to, čo zrovna v danej chvíli potrebuješ.

Veľké tašky
zdroj: Instagram/mappebag, Instagram/lucien.home

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista