instagram.com/dararolins_vermi

Kedy naposledy si vycestovala do zahraničia? Kvôli pandémii koronavírusu a rôznym nariadeniam sme cestovanie obmedzili. Navštevovanie iných krajín však zakázané nie je a mnohé celebrity momentálne vymieňajú zimu na Slovensku za teplé zahraničie.

Neobmedzuje sa ani Dara Rolins. Začiatkom decembra si užila dovolenku na Zanzibare a pred pár dňami sa ohlásila zo Spojených arabských emirátov, kde strávila aj Silvester. Jej cestovanie sa však nepáči niektorým fanúšikom, ktorí ho kritizujú a Daru obviňujú z toho, že je nezodpovedná. Nie je pritom prvá známa osobnosť, ktorá v poslednej dobe vycestovala za teplom.

Aj z toho dôvodu sa Dara rozhodla prehovoriť a svoje cestovanie uviedla na pravú mieru. „Zdravíme všetkých z UAE❣️ Tých, ktorých to zaujíma, aj tých, ktorým je to, kde som úplne jedno 🙃. Pár info pre tých, ktorí s tým majú problém a považujú to za…povedzme nerozvážne, ale hlavne pre vás, ktorí sa na to pýtate: Ak chcete vycestovať do Emirátov, pripravte sa na to, že vás budú trikrát testovať. Z toho 2x zaDara.

Že je odo mňa nezodpovedné v tejto dobe cestovať? To je dosť relatívne, s prihliadnutím na to, že nezodpovedný môžete byť úplne rovnako doma, ako kdekoľvek inde. A špeciálne tu, kde je disciplína a dodržiavanie pravidiel S aj BEZ covidu úplnou samozrejmosťou a tak zásadné,“ napísala vo svojom príspevku na Instagrame.

Dara tiež napísala, že pri každom vstupe do obchodov sa meria teplota a rúška sa môžu dávať dole len pri jedení a pití. Atrakcie s dcérou nevyhľadávajú, kúsok od pláže majú dom, kde si užívajú pohodu. Je cestovanie od Dary podľa teba nezodpovedné? Alebo si toho názoru, že ak dodržiavaš opatrenia, tak sa nemáš čoho báť a môžeš aj cestovať?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News