O Dare Rolins je dobre známe, že je aktívna žena a nikdy nezostane dlho na jednom mieste. To isté platí aj o jej biznisovej stránke. Neustále vymýšľa nové produkty, ktorými by mohla potešiť svojich fanúšikov. Tento raz sa na svojom Instagrame pochválila jej prvotinou vo svete módy.

„SEN SA REALITOU MÔŽE STAŤ“💙 Spievam to, verím v to, žijem to, viem to. Jeden z mojich ďalších snov sa dnes mení v skutočnosť a ja oficiálne vstupujem aj do sveta módy. S nadšením a hrdosťou vám chcem predstaviť môj prvý počin, VERY FIRST DENIM COLLECTION by Dara Rolins,“ predstavila Dara svoju novú módnu kolekciu.

„Roky som o tom hovorila, plánovala a paradoxne až v zložitých lockdownových časoch začal môj sen naberať reálne obrysy. Od kreslených návrhov až po realizáciu, kde inde než v Taliansku, v zemi, ktorá vyučuje módu celý svet. Je veľa podrobností, informácií a detailov, ktoré doplním postupne.“

Dara nevynechala ani svoj tím ľudí, bez ktorých by sa k svojmu snu nedopracovala. „Ďakujem všetkým, celému môjmu dokonalému tímu za všetok čas, talent a energiu vloženú do tohto projektu. Za trpezlivosť a pochopenie pre všetky tie moje nočné telefonáty, zmeny (samozrejme k lepšiemu) a celkové nadšenie, ktoré- pripúšťam, muselo byť niekedy na zabitie🤣. Je to vonku, we made it, grazie mille,“ podelila sa so svojimi fanúšikmi.

Na instagramovom profile VERMI by DARA, kde nájdeš rôzne jej produkty, sa o novej kolekcii môžeš dozvedieť viac. Dara sa ujala roly módnej návrhárky a rozhodla sa venovať nadčasovej klasike v podobe denimu. Nové kúsky oblečenia vyjadrujú jej vášeň k móde a jej vlastnú podstatu.

Na webovej stránke obchodu si môžeš vybrať spomedzi rôznych strihov džínsov, ale tiež košele alebo šaty. A čo sa týka cien, tie ťa možno prekvapia. Pohybujú sa približne od 154 do 253 eur, čo určite nie je málo. Veríme však tomu, že Dara si za kvalitou svojho oblečenia stojí, preto tomu prispôsobila aj sumy.

Oslovila ťa nová kolekcia? Ktorý kúsok by si si z nej vybrala?

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi & Instagram/vermibydara & vermibydara.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.