Dara Rolins a Pavel

Má za sebou hrozný zážitok, no našťastie ju mal kto ochrániť. V utorok 29. novembra v noci došlo v pražskom dome obľúbenej speváčky k bitke, kvôli ktorej musela byť privolaná polícia aj záchranka. Dara Rolins pre Blesk prezradila viac detailov, a najmä to, o akého muža v tomto prípade šlo.

Dnes ráno prebehla médiami informácia o tom, že do domu speváckej divy bola privolaná polícia. Jej partner, bývalý český futbalista Pavel Nedvěd, sa mal pred jej očami pobiť s neznámym chlapom. Jediné, čo verejnosť zistila, bolo to, že muž narodený v roku 1992 musel byť prevezený do nemocnice, a teda Darin partner bol na tom lepšie, keďže podľa dátumu nešlo o neho.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins v ohrození stalkera

Po špekuláciách o tom, či šlo o osobné nezhody alebo možného zlodeja, sa pre Blesk vyjadrila samotná speváčka. Muža, ktorý u nej doma spôsobil rozruch, pozná!

„Môžem len potvrdiť, čo je už písané. 29. 11. neskoro v noci pri vchádzaní do garáže vnikol do môjho domu cudzí agresívny muž. Skôr blázon, ktorý pri našom dome nebol prvýkrát,“ podľa jej následných slov ide o stalkera, s ktorým už má viac nemilých skúseností. Nie je pritom jediný.

„Tento konkrétny už prenasleduje a ohrozuje mňa a moju rodinu dlhodobo. Je to už po niekoľkýkrát, čo sa tu v našej ulici po večeroch potuloval, vyzváňal, dobýjal sa k nám do domu,“ potvrdila speváčka. Daný prenasledovateľ mal v lete ohrozovať aj jej dcéru s pestúnkou a už vtedy naňho bola privolaná polícia.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Rolins netajila, že daný muž terorizuje jej rodinu už približne 3 roky a bola by rada, ak by ho zavreli do blázinca. Prvýkrát sa mu však podarilo dostať priamo do domu. „Došlo k potýčke aj k zraneniam, ale, našťastie, mal Pavel značnú prevahu a vďaka vzájomnej pomoci našich susedov bola včas privolaná pomoc,“ opísala situáciu Dara.

Vyjadrila sa aj k svojmu hrdinovi Pavlovi, ktorý ju obraňoval ako správny partner. „Nechcem ani pomyslieť, čo všetko sa mohlo stať, keby som sa s tým bláznom ocitla vo svojom dome sama.“ 

Zdroj: blesk.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News