Dara Rolins a Pavel Nedvěd

To, že si chcú postaviť spoločný dom, netajili. A dnes sú už k svojmu snu o krok bližšie. Ako informoval portál Blesk, Dara Rolins a Pavel Nedvěd, kúpili pozemky v lukratívnej pražskej časti. Poriadne sa pritom buchli po vrecku, keďže ich to stálo milióny. 

Zaľúbenci to spolu myslia naozaj vážne. 50-ročná speváčka a rovnako starý bývalý futbalista sa rozhodli, že investujú do spoločnej budúcnosti. Keďže ona žije v Česku a on pôsobí v Taliansku, domovy vybudujú v oboch krajinách. Zatiaľ čo v zahraničí sa už malo začať stavať, v Prahe došlo aktuálne ku kúpe pozemku.

„Rozhodli sme sa, že to chceme urobiť, pretože deti už spolu mať nebudeme, tak aspoň naše domy budú našimi ,miminkami‘,“ potvrdila stavbu domov Dara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara Rolins bude mať nové sídlo

Speváčka sa počas svojho života v Prahe už niekoľkokrát sťahovala, no ich budúci dom bude zrejme presne to, po čom túžila. S partnerom si podľa informácií Blesku kúpili až 4 pozemky v lokalite Divoká Šárka, ktorá je mimoriadne vyhľadávaná, ale aj drahá. Leží mimo ruchu veľkomesta a v obklopení prírody poskytuje súkromie.

Tieto pozemky zrejme spoja do jedného, aby si tam postavili sídlo, na ktoré už majú aj povolenie. Dokopy ich len tieto pozemky stáli neuveriteľných 35 miliónov českých korún. Podľa kúpnej zmluvy mali ísť na polovicu – keďže nie sú manželia, rozhodli sa spravodlivo podeliť pri platení aj vlastníctve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Zdroj: blesk.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News