instagram/selenagomez/rarebeauty

Speváčka Selena Gomez, ktorú fanúšikovia poznajú ako typickú brunetku, prišla s výraznou zmenou imidžu. 3 roky po tom, ako si vyskúšala svetlé vlasy, sa pre túto zmenu rozhodla opäť. Z úspešnej krásky je tak teraz blondínka.

28-ročná hudobníčka a podnikateľka sa v novom svetle ukázala na instagramovom profile svojej kozmetickej značky Rare Beauty. Na fotografii odfotenej o zrkadlo je už blondínka, ktorá v popise hovorí, že si teraz potrebuje vybrať nové odtiene rúžov a líceniek. Tie, ktoré používala ako brunetka sa jej teraz nebudú hodiť.

Fotografia si vyslúžila množstvo chvály a fanúšikovia ju ihneď začali prezývať Blondelena. O jej vlasy sa už viac ako 10 rokov stará duo Nikki Lee a Riawna Capri, ktoré prezradili, že zosvetliť jej vlasy trvalo viac ako 8 hodín. „Táto blond je špeciálne pre ňu. Museli sme sa uistiť, že je to ten správny tón medzi chladnou a teplou pre jej pleť. Perfektná farba na leto.

Že by to bol medzi speváčkami celosvetový trend? Len včera sme informovali, že svoje typické tmavé vlasy zosvetlila aj speváčka Tina. O niekoľko hodín neskôr svet obletena najnovšia fotografia Seleny.

Čo povieš, pristanú jej blond vlasy?

Selena si blond vizáž vyskúšala aj v roku 2017

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News