Každá z nás chce mať vždy pekne upravený účes. Najlepšie, ak vyzerá štýlovo, ale pritom v skutočnosti nezaberie ani veľa času pred zrkadlom. 

Niektoré šikovné baby svoju záľubu v rýchlych a zároveň pekných účesoch pridávajú ako inšpiráciu pre iné ženy na internet. Jednou z nich je aj YouTuberka Abby Smith, ktorá aj na svoj Instagram postuje množstvo krátkych videí. My sme pre teba vybrali 5, ktoré sa nám najviac páčia. Tak čo, vyskúšaš?

View this post on Instagram

D A Y – N I N E T E E N ☀️!! Yesterday’s dutch fishtail braid was challenging, and I’m sure your arms felt like this 💪🏻💀😂. Did you get it, though?! I’m seeing so many awesome hairstyles in the #30in30twistmepretty hashtag — y’all are making me so proud! I’m giving you one more day to practice it behind your head before we move on to some front styles. Do you have any questions on it? I’ve been trying to answer your dm’s – send me a pic of the problem and we will troubleshoot 💁🏼‍♀️!!! IF YOU WANT TO SIGN UP FOR THE CHALLENGE, it’s not too late! We’ve got eleven days left! Click the link in my bio and enter your email address so I can send ya all the good stuff 👏🏻. Happy Friday, loves! ——— #braidideas #hairfashion #hudabeauty #braids #hairgoals #hairideas #hairstyles #hairvideos #haironfleek #beauties #hairvideo #blonde #summer #summerhair #fishtailbraid

A post shared by Abby Smith (@twistmepretty) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.