instagram.com/annlalle instagram.com/nicolabechynova instagram.com/marketafrank

To najkrajšie obdobie v živote ženy, keď pod srdcom nosí malý život. Zázrak, ktorý vyčaruje úsmev na tvári, občas menšie vrásky, no hlavne zahreje srdce tak, ako žiadna iná láska na svete.

Byť tehotnou je väčšinou to najkrajšie, čo ženy prežívajú. Aj keď prichádzajú mnohé komplikácie a nečakané situácie, vzniká nový život, kúsok malého človiečika, čo nosí tvoju DNA.

Väčšinu dní tráviš určite skôr pohodlne v teplákoch. Neboj sa však trochu zaexperimentovať a ukázať svetu, akým nádherným obdobím si práve prechádzaš. Predsa aj s bábätkom môžeš vyzerať krásne a štýlovo. Nejde o žiadne prehnané módne inšpirácie či výstrelky, ale len o kombináciu jednoduchých kúskov.

BIELE ŠATY

Biele šaty sú pre budúce mamičky neodmysliteľnou súčasťou šatníka. Prehodiť cez ne sako, sveter alebo ich skombinovať s hrubými pančucháčmi. Pristanú nie len blondínkam, ale aj tmavovláskam. Naviac ťa omladia a dodajú šmrnc.

VŽDY NÁPOMOCNÁ ČIERNA

Maléčierne šaty by sa mali nachádzať v šatníku každej jednej z nás, aj keď práve nie si v druhom stave. Naopak aj v tehotenstve ich naplno využiješ. Či už do športových outfitov k bunde a teniskám, k svetru a čižmám, ale taktiež ich môžeš využiť aj na fotenie do rodinného albumu s malým krpčekom.

FARBY

To, že máš trochu väčšie bruško a nie vždy si svieža po prebdenej noci neznamená, že si nemôžeš dať na seba farby, kvetinové vzory či kostým.

Kvetinové šaty sú podľa mňa najkrajšie práve na ženách, ktoré kvitnú láskou k bábätku. Pretože práve počas tehotenstva si najkrajšou verziou samej seba, práve kvôli tomu, že si šťastná.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista