Cristiano Ronaldo a Georgina Rodríguez
Instagram/georginagio

Zdá sa, že došlo k predčasnému pôrodu. Obidve bábätká sa ale, žiaľ, nenarodili zdravé. Georgina porodila dievčatko a chlapčeka, ktorý zomrel. Túto zdrvujúcu správu obidvaja rodičia oznámili na svojich instagramových profiloch až v troch jazykoch.

„S najhlbším zármutkom oznamujeme smrť nášho bábätka. Je to najväčšia bolesť, akú môže rodič cítiť. Len narodenie nášho dievčatka nám dáva silu prežiť túto chvíľu s trochou nádeje a šťastia,“ napísal smutný otec pod príspevok.

„Chceli by sme poďakovať lekárom a sestrám za všetku poskytnutú starostlivosť a podporu. Sme zdrvení a žiadame o súkromie v tejto veľmi ťažkej dobe. Náš chlapec, si náš anjel. Budeme ťa navždy milovať,“ doplnil na záver. To isté na svojom profile zverejnila aj mamička Georgina.

Táto tragická správa ihneď obletela svet. Nevieme však, čo bolo dôvodom úmrtia malého synčeka. Dúfame teda, že narodenie dievčatka aspoň čiastočne zaplní dieru po jej bračekovi v srdciach skormútených rodičov. Za chlapčeka však prajeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Instagram/cristiano, Instagram/georginagio

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News