August je tu a s ním aj ďalšie dni, ktoré môžu byť pre teba výzvou. Môžeš ísť na dovolenku, naučiť sa nové veci a spoznať nových ľudí. Ak chceš vedieť, čo všetko môžeš očakávať od tohto mesiaca na základe tvojho znamenia, pusť sa do čítania :). 

Baran

Pre teba bude tento mesiac hlavne o romantike. Tvoje znamenie napovedá, že budeš mať veľa možností sa s niekým stretnúť. Možno s niekým známym alebo dlhoročným priateľom. Príležitostí na romantiku bude veľa.

Býk

Ako býkovi ti mesiac august prinesie do života mier, ktorý hľadáš už veľmi dávno. Nakoniec získaš jasný obraz o tom, čo skutočne miluješ, čo má akú hodnotu a naučíš sa, že v živote môžeš byť šťastná aj napriek ublíženiu.

zdroj: pexels.com

Blíženci

Počas tohto mesiaca budeš rozdeľovať pravých priateľov od tých falošných. Zistíš, čo je to skutočná láska a pokora. Zbavíš sa toxických vzťahov a pocítiš slobodu.

Rak

Prichádza obdobie, kedy spoznáš lepšie samú seba. Svoju cestu, kam smeruješ, kto si a čo miluješ. Ujasníš si priority a budeš vedieť, akú máš hodnotu.

Lev

Tento mesiac bude celý len tvoj. Pocítiš veľa sily a energie. Budeš sa chcieť do všetkého angažovať, zabávať sa a flirtovať. Budeš mať naozaj plné dni a tie budú plné zábavy.

Panna

Ako panna bude pre teba august časom, kedy sa môžeš cítiť, že si zlyhala. Ale opak bude pravdou. Možno ťa konečne v práci čakajú dobré správy a nájdeš to, čo ťa teší.

zdroj: pexels.com

Váhy

Budeš rásť vyššie a vyššie, čo sa týka vzťahov, priateľov a aj práce. Neustále sa budeš zdokonalovať a učiť sa nové veci.

Škorpión

August využiješ na poriadnu regeneráciu. Budeš sa liečiť zo zlomeného srdca, zo straty práce alebo z toho, čo ťa práve postihlo. Nájdi si čas na seba a uzdrav svoju dušu.

Strelec

Mesiac august predpovedá to, že budeš cítiť silnú motiváciu a cieľ. Budeš vidieť výsledky svojej práce a to, kam vlastne smeruješ. Mysli však na to, že to bude teraz ešte viac ťažšie a nesmieš to vzdať.

Kozorožec

V tomto mesiaci budeš potrebovať pomoc. Si veľmi citlivá na zmeny – tvoj vzťah ti spôsobí veľkú bolesť a vôbec na to nebudeš pripravená. Vyhľadaj spoločnosť a skús myslieť na niečo iné.

zdroj: unsplash.com

Vodnár

Pre teba ako vodnára bude mesiac august plný romantiky a vášne. Ak si vo vzťahu, bude to pre teba o prehlbovaní tvojho vzťahu s priateľom. Tento mesiac bude o tom, si ho užiť naplno.

Ryby

V auguste pocítiš pocit vonkajšieho aj vnútorného pokoja. Tvoje zdravie je v perfektnej forme a tvoj emocionálny stav tak isto. Nemáš sa čoho báť, smelo za dobrodružstvom.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.