Marec je v plnom prúde a mnohé z nás už odpočítavajú dni do leta. Tešíme sa na teplejšie počasie, dúfame, že zažijeme nejaké akcie s priateľmi a možno pôjdeme na nejakú dovolenku. Pri pomyslení na ňu môže však radosť vystriedať obava z toho, že sa budeš hanbiť vyzliecť do plaviek, pretože nie si so svojím telom spokojná. Vieš, že je najvyšší čas na to, aby si poriadne zapracovala na svojom budúcom „summer body“.

Nikdy nie je neskoro a aj za 3 mesiace sa dajú spraviť naozaj výrazné zmeny. Ak si dáš pozor na vyváženú stravu a do svojej dennej aktivity zapojíš aj pohyb, potom sa v lete budeš radovať z toho, že si zhodila nadbytočné kilá, zlepšila si kondičku či spevnila svalstvo. Chce to len trocha viac odhodlania a trpezlivosti, no bude to stáť za to.

No a ak máš rada výzvy a práve tie ťa môžu motivovať k tomu, aby si si svoje ciele plnila, potom pre teba budú nasledujúce workouty prínosné. Pri nich totiž musíš dbať na pravidelnosť a nevynechávať tréningy, ktoré, mimochodom, zvládneš v pohodlí svojho domova. Tak čo, si odhodlaná pracovať na sebe naplno?

Zuzana má na YouTube 30-dňovú výzvu na leto, pri ktorej si každý deň zacvičíš niečo iné. Ideálne pre tie, ktoré nebavia tie isté tréningy každý deň.

Dá sa schudnúť za 14 dní? Ak si ochotná nevynechať ani jeden deň, po tejto výzve budeš na sebe vidieť zmeny už o 2 týždne.

Výzvy od Chloe patria k úplne najpopulárnejším na svete. Jej intenzívne tréningy sú vysoko efektívne. My odporúčame túto 12-minútovku alebo radšej 25-minútovku, aspoň 6 dní v týždni.

Ak si chceš dať poriadne do tela, vyskúšaj aspoň 3x týždenne tento 40-minútový kardio workout, ktorý ťa bude baviť aj vďaka párty hudbe.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.