Pexels/Diego Rezende

Napriek tomu, že nie sme všetci rovnakí, predsa len každý vo vzťahu potrebuje niečo, teda niektoré základné istoty. Aj ty máš určité potreby a očakávania vo vzťahu, lenže zabúdať by si nemala ani na tie mužské. I tí najsebavedomejší a napohľad najsilnejší muži v sebe neraz skrývajú veľmi citlivé bytosti. Pozrime sa na to, čo potrebujú, aby boli vo vzťahu šťastní a spokojní a neušli to hľadať u druhej!

Vo všeobecnosti každý človek, nielen muži a určite aj ty, potrebuje istý čas na to, aby mohol spracovať informácie, ktoré počas dňa získal, spracovať pocity, jednoducho byť sám so sebou a na chvíľku sa venoval len sebe a tomu, čo ho napĺňa. Vôbec to nie je o tom, že teraz nás dotyčná osoba už nechce alebo podobné hlúposti. Ak partnerovi poskytneme dostatok tohto priestoru urobíme krok dopredu v našom vzťahu. Veru, mnohí muži sa prehnanou pozornosťou ženy cítia až dusení, preto opatrne.

Ďalšia pripomienka síce nie je žiadny extra objav roka, ale niekedy to podceňujeme! Napriek tomu, že muži boli „naprogramovaní“ tak, aby sa stali ochrancami a poskytovateľmi rodinného zázemia, čiže boli niečo ako herkules na Zemi, potrebujú nehu a náklonnosť. Dotyky, bozky, či masáž ramien po náročnom dni nikdy nezaškodia. A bola by si prekvapená, aké divy sa vo vzťahu zrazu budú diať. Budú sa cítiť milovaní a my tiež! Potrebujú cítiť, že v nás majú oporu, svojho spojenca.

A nikdy by si nemala zabúdať na rešpekt, Túžba vyniknúť, byť prvým, ukázať partnerke svoje kvality je prirodzenou súčasťou každého muža. Nedokázal by to však bez rešpektu z našej strany. Samozrejme, nejde o žiadne slepé uznávanie, či dokonca poslušnosť, alebo aby sme sa mu zapáčili na toľko, že ho teraz budeme ospevovať a spievať mu árie dokonalosti, ale ide o prejav podpory a spolupatričnosti. Aj nám dobre padne, keď vieme, že muž si váži to, čo sme pre neho spravili. Ukážme svojej polovičke veríme, veríme v to, o čo sa snaží!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating