Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Keď ide o lásku v posteli, fantázii sa medze nekladú. Lenže, ak ide o fantázie a predstavy, ktoré sú tak trochu mimo reality, bolo by vhodné prejsť si s partnerom zopár faktov. Muži si totiž občas neuvedomujú, že niektoré veci nefungujú tak, ako si myslia. Existujú situácie, ktoré akosi nechcú pochopiť a tak im to musíme vysvetliť my. 

Čo si chlapi nechcú vtĺcť do hlavy najčastejšie?

Bez predohry to nejde

Ženy nie sú stroje a nevedia sa na „to“ navnadiť nejakým gombíkom. Nie je tajomstvom, že keď muži dostanú chuť, sú takmer okamžite ready, ale čo my? Potrebujeme predohru! Potrebujeme bozky, dotyky, zacítiť vášeň a nedočkavosť, aby to mohlo pokračovať na 100 %.

Nedokážeme na to skočiť iba tak, potom to pre nás nemá tú správnu šťavu a v hlave máme akurát tak blok namiesto toho, aby sme vypli a užili si to.

Nebude to také ľahké

Všimla si si, ako vo filmoch pre dospelých vyzerá všetko tak ľahko? Tie najrôznejšie polohy fungujú, akoby ľudia nemali ani kosti, stoličky sa nehýbu a možností je snáď milión. A potom príde realita a vy vyzeráte ako Pat a Mat, keď sa chcete pokúsiť o niečo, čo ste videli. Nuž, nebude to také ľahké a občas treba uznať, že niečo je stvorené iba pre profesionálnych hercov.

My to chceme tiež

Ak by si mala dať mužom iba jeden odkaz, jednu prosbu, na ktorú by mali počas se*u myslieť, aká by to bola? Stavíme sa, že ti napadlo to, aby nezabúdali na to, že v tom nie sú len oni. Prečo by mali oni dôjsť na vrchol a my nie? My si nezaslúžime užiť si to so všetkým, čo k tomu patrí?

Jasné, asi to tak nebude vždy, veď má na to vplyv mnoho faktorov, ale chlapi, nemôžete brať ako samozrejmosť to, že vy ste na konci šťastní a my sa len uspokojíme s tým, čo bolo, ok?

Nie znamená nie

Hovorme teraz len o partnerských vzťahoch, áno? Ak by šlo o iné, „nie“ musí byť jasné a jeho nerešpektovanie potrestané. 

Poznáš tú situáciu, keď má na teba partner chuť, no ty sa na to práve necítiš? Hovoríš mu, aby s tým prestal, no on si myslí, že ho iba naťahuješ a snaží sa o tvoju pozornosť ďalej. Nezáleží na tom, či ste už dlhoroční manželia alebo spolu iba randíte, v každom prípade musí správny chlap slovo NIE rešpektovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.