unsplash.com

Keď sa dostaneš do spojenia s introvertom, ver mi, že pocítiš niečo úplne nové. Introverti sú neuveriteľne zaujímaví a špecifickí ľudia, ktorí ti ukážu niečo celkom iné, ako si doteraz žil. Chcú cítiť neuveriteľné spojenie, no vedia oceniť samotu a slobodu.

Do tvojho života ti prinesú svoje túžby, radosti, no aj starosti, ktoré chcú zdieľať a chcú byť pochopení. Taktiež chcú, aby si s nimi zdieľal svoj život a svoje obavy. Skrátka chcú, aby ste si naplno dôverovali a nemali pocit, že si nedôverujete a že ste na svoje problémy vlastne sami.

Introvert verí v takú formu lásky, ktorá nevyžaduje, aby niekomu museli dokazovať svoju hodnotu alebo museli žiť v úzkosti. Túžia po prirodzenom spojení, po tom, aby ich duša pocítila v druhom človeku domov. Túžia po niečom voľnom, jednoduchom. Niečom, čo im dovolí bez jedinej pochybnosti byť samými sebou. 

Introverti si želajú do svojho života partnera, ktorý ich bude rešpektovať, ktorý ich bude potrebovať, no pritom im dá určitú slobodu, aby mohli stále cítiť to, že sa môžu rozvíjať aj sami. 

Nečakaj od introverta veľké hádky, či vyčítanie, na to oni nemajú energiu a hlavne to nemajú radi. Očakávajú však, že si dané veci vysvetlíte a že to preberiete spolu, nie s niekým iným. Introverti chcú od vzťahu úprimnosť a skvele strávený čas, ktorý ich naučí niečo nové a stanú sa lepším človekom.

Človek, ktorý je introvert, nebude očakávať, že s ním budeš chcieť stráviť všetok svoj voľný čas, pretože rešpektujú samotu, no očakávajú, že ak s niekým začnú chodiť, bude to už naozaj navždy.

Nebudú im vadiť výlety, no nepohrdnú ani domácou pohodou pri filme. Sú skvelými poslucháčmi a veľmi radi si ťa vypočujú, ak sa im chceš s niečím zveriť. Chcú byť vo vzťahu zároveň nielen milencami, ale aj najlepšími kamarátmi.

Introverti ťa pozývajú do svojej hlavy a budú sa ti snažiť ukázať všetko, čo si doteraz nezažil. Budú sa ti snažiť byť oporou a tým najlepším pocitom bezpečia.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating