Ženské uspokojenie

Niektoré ženy ho nezažijú nikdy, iné ho celý život predstierajú a nájdu sa aj také, ktoré ho dosiahnu pri každom milovaní. Ženské uspokojenie je pre mužov, no aj vedcov, doteraz záhadou.

Vo výskume, ktorý bol bližšie rozobraný v článku od Nzherald, sa zistilo, že dosiahnuť uspokojenie trvá priemernej žene 13 minút a 25 sekúnd. Bol skúmaný na 645 ženách okolo tridsiatky. Samozrejme, pri tom správnom partnerovi.

Čo by teda chlapi mali vedieť o záhadnom ženskom vrchole a bode G?

Ženy majú viac citlivých zón, než len tam dole

Pokiaľ si zažila vzťah, ktorý si mala s „obyčajným“ mužom, určite považoval za predohru len to, že sa ťa dotýkal a vnikal do teba prstami. Fyzický kontakt na týchto miestach môže byť skvelý, no žena toho potrebuje omnoho viac. Hladenie po chrbte, láskanie hrudníka, šepkanie vzrušujúcich slov, chytanie za zadok a provokáciu.

Pokiaľ žena dosiahne vrchol, cíti sa milovaná

Láska pomáha zvýšiť šance na dosiahnutie uspokojenia. Niektoré ženy hovoria, že vrchol zažijú len s partnerom, pri ktorom sa cítia milované a sú do neho zamilované. Hormóny lásky totiž celú situáciu zľahčujú a taktiež vďaka nim dokáže byť žena lepšie pripravená a vlhká.

Nedosiahnutie uspokojenia nie je len vinou partnera

Mnohí chlapi hľadajú chybu v sebe. Ak však žena nemôže dosiahnuť vrchol, dôvod môže byť niekde inde. Pokiaľ má pár problémy a muž ju prinúti mať s*x, samozrejme, že nebude s príjemnými pocitmi. Taktiež môže byť vystresovaná z práce, v hlave má veľa iných myšlienok, v minulosti ju mohol niekto zneužiť a tak sa bojí uvoľniť, alebo nemusí mať v poriadku psychické zdravie.

Žena môže dosiahnuť vrchol aj inak, než len milovaním alebo partnerovými rukami

Aj keď je uspokojenie žien zložité, prináša so sebou aj veľa (zdravotných) výhod. Jednou z nich napríklad je, že pokiaľ je partnerka vzrušená a veľmi po vrchole túži, dokáže ho mať prakticky pri akejkoľvek činnosti, ktorá zahŕňa trenie. Či už ide o trenie s partnerovým rozkrokom, alebo o trenie s vankúšom, v sprche, či pri rôznych cvičeniach na brucho.

Keďže nežné pohlavie dosahuje vrchol oveľa ťažšie a menej častejšie než chlapi, v našom staršom článku nájdeš päť krokov, ako uspokojiť ženu a dopriať jej v posteli blažené potešenie.

No vieš, koľko milencov by si mala počas života prestriedať? V TOMTO rozhovore nám odborníčka prezradila, či existuje ideálny počet, koľko je veľa alebo málo.

Ako už určite vieš, muži radi striedajú polohy, pretože neznášajú stereotyp. Napriek tomu sa stále nájdu pozície, ktoré im robia ťažkosti. Najväčším problémom je, že ženy ich na druhej strane obľubujú. Patria k nim najmä TIETO 3.

Zdroj: Nzherald

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating