Pexels/Andrea Piacquadio
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Intímny život mladých ľudí je veľmi rozmanitý. Hlavne v dnešnej dobe, keď je k dispozícii oveľa viac informácií, než v minulosti.

Ako už určite vieš, muži radi striedajú polohy, pretože neznášajú stereotyp. Napriek tomu sa stále nájdu pozície, ktoré im robia ťažkosti. Najväčším problémom je, že ženy ich na druhej strane obľubujú.

Poloha na mačku

Začneme najjednoduchšou pozíciou, ktorú milujú všetky. Žena by mala ležať na chrbte a lakte by mala mať opreté o posteľ alebo zem (podľa toho, kde to spolu pár robí). Hornou časťou tela sa môže aj nadvihnúť – čo jej už viac vyhovuje. Partner by mal byť nad partnerkou, ale nepriliehať ju celou hmotnosťou. Taktiež by sa mal rukami zapierať o posteľ, aby mal svoj hrudník nad jej. Preniknutie do vnútra je takto oveľa intenzívnejšie, než keby len ležal.

Táto poloha sa mužom nepáči z toho dôvodu, že byť vztýčení na rukách nevydržia dlho. Po chvíli ich začnú bolieť a tak prerušia priateľke začínajúce vyvrcholenie.

Nestabilný stĺp

Túto polohu milujú najmä ženy, ktoré túžia po veľmi intenzívnom a hlbokom s*xe. Muž kľačí a žena klasicky leží na chrbte. Potom nohy zdvihne, pokrčí a zaprie ich na mužov hrudník. Panvou by sa mala nachádzať medzi jeho nohami. On ju chytí rukami a začne prirážať do jej vnútra.

Túto polohu v obľube chlapi nemajú, pretože musia byť neustále v strehu, aby nespadli. Nemajú žiaden pevný bod, o ktorý by sa mohli oprieť.

Odzadu extravagantne

Tretiu polohu milujú ženy, ktoré sa rady nahovoria na experimenty. Začína sa klasicky na štyroch, no partnerka musí zadok vyšpúliť čo najviac. V tomto jej pomôže, keď sa o posteľ zaprie lakťami. Nohy mierne rozkročí a hlavu môže položiť dole na posteľ. Partner si kľakne za ňu a svoje ústa nasmeruje do úrovne jej panvy. Môže ju chytiť za stehná, aby mal stabilitu. Teraz len stačí, aby ženu uspokojil ústami odzadu.  

Už vieš, prečo muži nemajú radi túto polohu? Je to presne preto, pretože z nej (skoro) nič nemajú. Užije si ju len žena, lebo ide o jej vlastné potešenie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating