Photo by Wesley Tingey on Unplash.com

Vidíš, že aj keď robíš všetko, tvoj partner nie je šťastný? Skús si dnes nechať poradiť horoskopom a možno prídeš na to, čo spraviť, aby bol znovu spokojný.

Baran

Mala by si ho viac počúvať. Je skvelé spolu tráviť čas, no ešte viac lepšie je, keď si venujete pozornosť. Zaujímaj sa o neho, pýtaj sa ho otázky a počúvaj iba jeho. Nepozeraj pri tom televíziu alebo mobil.

Býk

Snaž sa ho prekvapovať. Po čase sa každému stane, že vzťah skĺzne do stereotypu. Mohla by si mu pripraviť nejaké prekvapenie, ktoré on sám nebude čakať.

Blíženci

Mala by si mu dať viac voľnosti. Nechaj ho, nech ide s priateľmi von – on sa vráti. Nemusíš ho vidieť každý deň – on za tebou príde sám, keď ťa ľúbi. Voľnosť a dôvera je dôležitá.

Rak

Priprav mu dobré jedlo a program. Ty máš rada jedlo, tvoj priateľ má rád jedlo a jedlo zbližuje. Uvar mu niečo chutné a pozrite si film – nájsť si čas na seba je dnes veľmi dôležité.

Lev

Dávaj mu viac na výber. Vo vzťahu nemôžeš rozhodovať len ty, ste tam dvaja na všetky veci. Opýtaj sa ho či s tým, čo ideš urobiť súhlasí, ako by to on urobil alebo ako sa cíti.

Panna

Mala by si viac upratovať. Muž Panna má veľmi rád poriadok a tak nie je moc nadšený, ak vidí niečo rozhádzané. Pusti sa do upratovania a poteš ho.

Váhy

Mala by si na neho menej tlačiť. Veci, ktoré moc unáhliš nie sú dobré, to hádam vieš. Občas je fajn nepremýšľať a nechať veci plynúť.

Škorpión

Priprav mu romantickú chvíľu. Tvoj partner miluje to, keď sa vieš odviazať. Buď vášnivá a strávte spolu celý víkend. Dáš mu tak najavo, ako ti na ňom záleží.

Strelec

Mala by si menej nad vecami premýšľať. Občas robíš veci komplikovanejšie, než vôbec sú. Ak si ty so svojim priateľom šťastná, tak len buďte spolu. Nemusíš od neho žiadať ďalších milión vecí, to príde po dlhšom čase. 🙂

Kozorožec

Tvoj priateľ túži po tom, aby si s ním robila veci, ktoré má rád. Ak ich ty nemáš rada, tak cíti, že ho nepodporuješ. Mala by si to napraviť, pretože keď nie ty, tak kto?

Vodnár

Mala by si mu viac dôverovať. Ak ťa úprimne ľúbi, nepodvedie ťa a neurobí nič zlé, čo by ti mohlo ublížiť. Je k tebe úprimný a tak nemusíš mať dôvod na to, aby si ho vypočúvala, keď príde domov.

Ryby

Viac mu prejavuj city. Niekedy vieš byť poriadna „ľadová kráľovná“. Cíti, že ho ľúbiš, no malé náznaky lásky môžeš robiť každý deň.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating