Baran:

Tvoj posledný vzťah ťa mal naučiť, že na úsilí záleží viac, ako si myslíš. Možno ani tak nezáleží na chémii a atraktívnosti, ako na úsilí, ktoré vložíš do vzťahu.

Býk: 

Tvoj posledný vzťah ťa naučil, že niekto, kto je pre teba ideálny na papieri, nemusí byť pre teba ideálny aj v realite. Lebo ak vo vzťahu nie je iskra, nebude to trvať dlho.

Blíženci:

Tvoj posledný vzťah ťa naučil to, že si netreba vzťahmi liečiť srdce. Môžeš milovať niekoho, koho ťa bolí milovať, ale potom to nie je skutočná láska.

zdroj: pexels.com

Rak: 

Tvoj posledný vzťah ťa mal naučiť, že potrebuješ nejaký čas osamote, aby si bola na 100% pripravená na vážny vzťah. Musíš sa o sebe dozvedieť viac a viac na sebe pracovať.

Lev: 

Tvoj posledný vzťah ťa mal naučiť, že na maličkostiach naozaj záleží. Sú to každodenné veci, ktoré prehliadaš. Je dôležité, aby ste si lásku prejavovali stále a nie len počas siatkov alebo výročí.

Panna: 

Tvoj posledný vzťah ťa naučil, že druhé šance si zaslúži každý. Musíš však venovať príliš veľa pozornosti tomu, komu ju dáš. Ale na druhú šancu majú právo všetci.

Váhy: 

Tvoj posledný vzťah ťa naučil, že ak nie si na ľudí milá, skončíš. Nebudeš mať šťastných priateľov, ani lásku. Na ľudí musíš ísť s láskavosťou.

zdroj: unsplash.com

Škorpión:

Tvoj posledný vzťah ťa naučil, že nechať niekoho ísť má v sebe viac odvahy ako sa držať zlomeného vzťahu. Nie všetko stojí za záchranu a dá sa zachrániť.

Strelec:

Tvoj posledný vzťah ťa mal naučiť, že nezáleží na tom, koľko času spolu strávite ale záleží na tom, koľko toho o sebe navzájom viete. Tvoja najhoršia vec je to, keď s partnerom tráviš 24 hodín denne a vôbec ho nepoznáš.

Kozorožec:

Tvoj posledný vzťah ťa mal naučiť, že nie každému sa oplatí dôverovať a radšej si veci treba preverovať. Nie každý si totiž zaslúži tvoju slepú dôveru a vieru.

Vodnár: 

Tvoj posledný vzťah ťa naučil, že sa nemáš púšťať do veľkých vecí príliš skoro. Môže sa to pohybovať pomalým krokom ale nič by si nemala unáhliť.

Ryby: 

Tvoj posledný vzťah ťa naučil, že si silnejšia, ako si myslíš, že je to možné. Pretože ty sa uzdravíš zo zlomeného srdce, ty budeš znova milovať, budeš znova šťastnejšia ako si bola predtým.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.