Prídeš domov po prvom rande a snáď na nič iné nečakáš, ako na ten vytúžený telefonát či správu od budúceho (možno) bývalého. Zhodou okolností sa nič nedeje a tvoje nádeje klesajú rovnakou rýchlosťou ako tvoja nálada. Prečo ti teda nenapíše prvý on?

1. Momentálne má iné priority

Tým myslíme, že má niečo dôležité a neodkladné na práci, čo neznamená, že sa k tebe neskôr nevráti a neozve sa. Môže to byť jeho zamestnanie, rodina, domáci maznáčik či priatelia.

2. Zaujíma sa o teba, ale aj o iné

Na základe dostupnosti žien sa rozhodujú, ku ktorej budú inklinovať. Preto je v niektorých prípadoch dobré hrať nedostupnú, pretože v nich vyvoláš pocit dobrého úlovku. Ak mu nenapíšeš prvá, vyvoláš v ňom túžbu a dolezie sám.

zdroj: www.unsplash.com

3. Nie je si istý tým, čo k tebe cíti

Niektorí chlapci jednoducho musia najskôr spracovať a stráviť, čo k opačnému pohlaviu cítia a ako na nich pôsobia. To však nejaký čas trvá, špeciálne u mužov, preto nevešaj hlavu a počkaj si.

4. Nemá rád dopisovanie, no teba áno

Neuveríš, ale je to tak. Mnoho chlapov to jednoducho tak má! Správy využívajú najmä na zdieľanie jednoduchých informácií ako napríklad stretnutia, plánovania rande či akútne informácie. Preto sa neboj, ozve sa, len bude chcieť byť s tebou viac osobne než cez správy.

5. Je príliš zaneprázdnený na to, aby ti písal prvý

Ak je tvoj potencionálny partner ťažko pracujúci, možnože je to jediná vec, na ktorú myslí počas dňa. Takýto muži skutočne nemajú čas na písmenkovanie si počas dňa, ale ak má skutočne záujem nejaký ten čas si určite nájde.

6. Hrá sa na nedostupného

Áno, aj takí muži sú! Chcú sa cítiť žiadaní a nikdy nenapíšu skôr, než ty im. Síce je to na hlavu, no podaktorí tak skutočne fungujú. Avšak nemusíš sa obávať, on na správu od teba čaká!

7. Nenapíše ti prvý, pretože vie, že ty mu napíšeš prvá

Niektorí chlapi sú jednoducho lenivý. Nechcú hrať nedostupných a taktiež majú čas napísať. Oni len jednoducho vedia, že ty zahodíš zábrany a tú správu odošleš ako prvá.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.