Potenciálni partneri

Zapáčil sa ti spolužiak alebo chalan, s ktorým každé ráno cestuješ v autobuse do školy či do práce? Ste nesmelí a neoslovili ste sa ešte? Stále čakáš a nevieš, čo robiť? Pýtaš sa sama seba, či budete spolu, ale stále na ňu nevieš odpovedať?

Ako dlho sa poznáte?

Budeme spolu Unsplash/huuduong

Už ste sa stretli?

Napísal ti po vašom prvom stretnutí?

Budeme spolu Pexels/Artem Podrez

Pobozkali ste sa?

O čo mu ide?

Budeme spolu Pexels/Lany-Jade Mondou

Ako sa správa, keď ste spolu?

Nevedomky sa ťa dotýkal?

Budeme spolu Pexels/Pavel Danilyuk

Cítila si na sebe jeho pohľad?

Keď ste sa rozprávali, pozeral sa ti do očí?

Budeme spolu Pexels/Emma Bauso

Pomenovali ste vaše prvé stretnutie "rande"?

Hovoril ti aj o svojej rodine?

Láska medzi partnermi Pexels/ALTEREDSNAPS

Ako si sa pri ňom cítila?

Ako často ste v kontakte?

Láska medzi partnermi Pexels/Tan Danh

Budete spolu? Odpovedz na 13 otázok a zisti, či ti je tvoj crush súdený
URČITE BUDETE SPOLU
Môžeš sa začať tešiť, pretože sa z vás v budúcnosti stanú partneri. Snívala si o ňom už dlho a konečne sa ti to splní. Možno o tom ani nevieš, no túži po tebe presne tak, ako aj ty po ňom, ale hanbí sa to priznať.
NIČ Z TOHO NEBUDE
Možno ste sa párkrát stretli či písali si na sociálnych sieťach, no nikdy z toho nič nebude. Ak si teda platonicky zamilovaná, radšej na toho chalana rýchlo zabudni, pretože to nemá význam. Nebudeš predsa strácať čas niekým, kto o to nestojí.
ZOSTANETE LEN KAMOŠI
Možno ťa nepotešíme, no z vás dvoch pár nikdy nebude. Nie ste si súdení a možno sa ti tvoj spolužiak či chalan, ktorý ťa kontaktoval na sociálnych sieťach páči už dlhšie. A možno sa raz či dvakrát stretnete, no nič viac z toho nebude. Zostanete iba kamaráti, prípadne kamaráti s výhodami. Na plnohodnotný vzťah sa ale neteš.

Ak už ste na inej úrovni a už si aj vážnejšie píšete, skús si spraviť náš ďalší kvíz. Pripravili sme pre teba 10 otázok, vďaka ktorým zistíš, či napokon naozaj budete spolu alebo by si mu radšej mala dať kopačky. Nie vždy s nami totiž chalani majú čisté úmysly.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy