Ženích s nevestou

Každá žena túži po tom, aby si ju jej milovaný raz vzal za manželku. Byť v takomto vzťahu sa však s klasickým „chodením“ nedá porovnať. Tušíš, aká manželka z teba raz bude? Vyskúšaj sa v našom rýchlom kvíze!

Ktoré slovo v tebe najviac evokuje manželstvo?

Čo je podľa teba základom manželstva?

Ktorá trojica slov vystihuje manželstvo, ktoré by sa ti páčilo?

Ako si seba s manželom v budúcnosti predstavuješ?

Čo by si manželovi zakázala, ak by sa ti to nepáčilo?

Ako by si reagovala, keby ste mali dlhodobé nezhody?

Akou manželkou by si chcela byť?

Ako by si reagovala na manželskú neveru?

Ak by ťa muž požiadal o to, aby mal každý večer doma navarené, čo by si spravila?

Bude z teba dobrá manželka? Otestuj sa v našom kvíze!
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Podľa tvojich odpovedí je jasné, že momentálne v manželstve nevidíš nič hlbšie. Ak sa raz vydáš, bude to z bláznivej lásky. To však na šťastný vzťah nestačí. Ty budeš tá manželka, ktorá bude robiť scény a túžiť po živote, ako za slobodna. Nevydávaj sa, kým viac nedospeješ.
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Zdá sa, že ty máš o dobrom manželstve predstavu už teraz. Vieš, že na vzťahu treba pracovať, no nie si ani typ ženy, ktorá obetuje celý svoj život pre manžela. Medzi rodinou a vlastným životom nájdeš rovnováhu, a budeš udržiavať potrebnú harmóniu.
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Ty si snáď stvorená pre rolu manželky. Si presne ten typ, ktorý sa chce s manželom rozprávať dlho do noci a potom mu ráno pripraviť chutné raňajky. Bude z teba žienka domáca, no žiadna slúžka. Ak sa raz vydáš, bude to z lásky a za niekoho, o kom budeš naozaj presvedčená. Nech sa udeje čokoľvek, budeš pri mužovi stáť.

Na dokonalom vzťahu treba neustále pracovať. V našom staršom článku nájdeš 3 jednoduché kroky, ktoré ti zaručia, že ťa nikdy neopustí, pretože budeš skutočne vynikajúca manželka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy